Pripravený na novú výzvu? Poď k nám

Neviete, čo práve pozerať? Skúste novú službu od Triadu: Dnespozeram.live

V týchto dňoch mnohí z nás premýšľajú nad tým, ako pomôcť lekárom, sestričkám, malým podnikateľom, ale hlavne taktiež všetkým nám, ktorí sme zostali “uväznení” doma.

Školy sú zavreté. Divadlá nehrajú. Športové podujatia sú zrušené. To však neznamená, že vzdelanie, umenie alebo zábava nefungujú. Práve naopak, žijú možno ešte viac a iba sa presunuli zo štúdií a televízií do obývačiek a na internet.

Poďme niečo urobiť

V TRIADe sme vždy verili, že kreativita a technológie sú riešením mnohých problémov a veríme, že nám pomôžu aj teraz. Liek na koronavírus nemáme, ale myslíme si, že máme liek na problém (síce oveľa menší), ktorým je: čo robiť doma. Radi by sme Slovákom pomohli zorientovať sa v ponuke toho, čo sa oplatí vidieť.

A tak vznikol u nás (výnimočne nie v Devíne – kvôli home officom) nekomerčný projekt Dnespozeram.live, ktorého cieľom je upozorniť na to, čo stojí za to sledovať na internete.

Hlavne rýchlo

Od prvého brainstormingu cez Zoom až po spustenie tejto služby prešlo necelých 5 dní, a to sme mali ešte kopu dôležitej roboty pre našich klientov. Máme radi, keď namiesto dlhého debatovania radšej niečo urobíme, a potom necháme ľudí rozhodnúť, čo si o tom myslia. Služba nie je dokonalá, ale myslíme si, že už je fajn na to, aby niekomu pomohla a my ju odladíme za behu.

Karanténny tip: Čítali ste SCRUM? Užitočná knižka nielen pre start-uperov.

Veríme, že projekt Dnespozeram.live pomôže tvorcom, ktorými sú často šikovní jednotlivci bez veľkých marketingových tímov a hlavne divákom – deťom, mladým študentom, rodičom aj všetkým ostatným. Dnespozeram.live vám umožní za pár sekúnd nájsť inšpiráciu, čo si pozrieť od slovenských tvorcov na sociálnych sieťach.

Čo môžete urobiť vy?

Nájdite liek na koronu! Ale ak nie ste bioinžinier, pomôcť môžete aj nám s Dnespozeram.live.

Pridajte svojho obľúbeného tvorcu, pretože iba spolu dokážeme stránku naplniť tým najlepším, čo produkuje slovenský internet. Pomôcť môžete aj tým, že iba vyzdieľate stránku so svojimi známymi, ktorí z nej možno získajú inšpiráciu alebo príjemné odreagovanie, ktoré je v týchto časoch také potrebné.

Aj my triaďáci veríme, že spolu túto krízu zvládneme. Toto je náš malý príspevok k tomu, aby sa to podarilo. Vidíme sa na Dnespozeram.live.

Šikovní ľudia (patria) do TRIADu

SOCIAL MEDIA BRAND MANAGER - Si postami a boostami ostrieľaný "soušl", ktorý má v malíčku najpoužívanejšie sociálne siete, Facebook a Instagram, nielen po technickej, ale aj kreatívnej stránke? Poď k nám, naučíme ťa omnoho viac :) Klikni sem

ACCOUNT MACGYVER - Hľadáme ostrieľaného človeka, ktorý sa nebojí veľkých výziev ani náročných klientov, na riešenie problémov mu stačí kancelárska spinka a nielen v digitále je ako ryba vo vode. Jednoducho, TRIADovského account managera, ktorý sa vynájde v každej situácii ako rodený MacGyver. Cítiš sa na to? Odpovedz na zákerné otázky a si v hre!

 

COPYWRITER JUNIOR - Máme miesto (a mnoho iného) pre juniorného copywritera, ktorý miluje reklamu a písanie, rád sa učí, zabáva, inšpiruje sa kade - tade, nechá sa rozmaznávať kolegami a on na oplátku rozmaznáva svojich klientov tými najlepšími ideami a textami!

Si náš typ? Napíš nám odpovede, ktoré keď si prečítame, nebudeme už chcieť nikoho iného.

DTP GRAFIK - Vyznáš sa v press dátach, zalamovačkách, gramážach papierov a v neštandardných offline formátoch? Poď k nám, potrebujeme ťa ako soľ. Prihlás sa tu >>>