Pripravený na novú výzvu? Poď k nám

Šialené Grand Prix z Cannes :)

Tohotoročný festival reklamy Cannes Lions sa blíži a tak som si zo zábavy pozrel reklamy, ktoré vyhrávali v minulosti. Niektoré ma celkom zabavili. Pozrite sa, že už v 60-tych rokoch sa robili infografiky a aké špeciálne efekty sa používali :).

Historické Grand Prix z Cannes

Na stránke festivalu sa dajú pozrieť historické Grand Prix už od prvých ročníkov festivalu, ktorý začal už v roku 1954.

Mňa najviac prekvapili práve tieto 2 filmy zo 60-tych rokov.

Skutočne veselá typografická animácia pre Midland Bank Ltd od agentúry Charles Barker & Sons Ltd, ktorá získala Grand Prix v roku 1966.

A vymakaný film so špeciálnymi efektami pre Chevrolet od agentúry Campbell-Ewald Company s Grand Prix z roku 1961.

Keď budete mať chuť sa zabaviť, pozrite si ďalšie staré reklamy na v sekcii Inspiration na stránke Cannes Lions.

Šikovní ľudia (patria) do TRIADu

SKÚSENÝ ART DIRECTOR - Máme miesto (a veľa lásky a piva) pre skúseného Art Directora, ktorý je vo svojom živle, keď môže pretaviť nápady na koncept či kampaň do vizuálnej podoby. Človeka, ktorý sa neuspokojí s hocičím a rád posúva svoje hranice a aj hranice ostatných v teame. Si náš typ? Napíš nám odpovede, ktoré keď si prečítame, nebudeme už chcieť nikoho iného.

PHP BACKEND DEVELOPER - Máš na boj proti škaredým bugom? Do nášho developerského tímu hľadáme niekoho, kto si už prešiel prácou na viacerých webových projektoch a teda nie je úplný noob. :) Máme projekty na to, aby si sa vrhol hlbšie do riešenia komplexnejších projektov a kolektív, ktorý si zamiluješ! Viac o pozícii >>

Pripravený na novú výzvu?
Hľadáme ťa!
Poď k nám