Pripravený na novú výzvu? Poď k nám

Ako dopadli prihlášky do 10-dňovej agentúry? Toto sú shortlisty!

V TRIADe sa dostávame niekedy na vekový priemer 26 rokov a možno aj preto skrsol nápad dať ešte väčšiu šancu študentom a zapojiť ich do agentúrneho života. Voilá, a tak vznikla Desaťdňová agentúra – prvá reklamná pop-up agentúra na Slovensku. V rokoch 2013, 2014 a 2016 sme dali šancu piatim/šiestim mladým ľuďom vytvoriť reálnu kampaň a urobiť si meno. Dopadlo to úspešne. Kampane, ktoré vymysleli sa klientom páčili a boli naozaj zrealizované.

Preto tento rok opäť ovárame dvere do sveta reklamy pre mladé talenty. Vyhlásili sme 5 pozícií – Art Director, Copywriter, Produkčný, Social media brand manager a Account manager. 5 ľudí bude mať teda od 4. septembra 2017 dva týždne na to, aby vypracovali reálne zadanie a odprezentovali ho klientovi. 

Prihlásených bolo skutočne veľa prác, až nám bolo ľúto, že máme voľné stoličky len pre piatich. Aj preto prinášame shortlisty prihlásených prác za každú kategóriu. Všetkým, ktorí nám poslali vypracované zadania, ĎAKUJEME! 

Poďme teda na shortlisty šikovníkov 🙂

KATEGÓRIA: Art Director

Zadanie: Vytvor najkrajšie logo 10-dňovej agentúry aké dokážeš.

Rasťo Sásik 👇

Katarína Neuschlová 👇

Tomáš Zúbrik👇

Dávid Pafčo 👇

KATEGÓRIA: Copywriter

Zadanie: Napíš claim-slogan-copytext-čokoľvek, čo najlepšie vystihne agentúru, v ktorej by si chcel pracovať. Máš na to 60 znakov.

Lucia Gajdošová 👇

Rebeka Valábková 👇

Stanislav Cicha 👇

Adam Cintula 👇

KATEGÓRIA: Account manager

Zadanie: Vlož sem prezentáciu alebo video so svojou argumentáciou, ktorá presvedčí každého klienta, aby zavolal do tendra práve 10dňovú agentúru.

Silvia Klimková 👇

Petra Tranová 👇

KATEGÓRIA: Social media brand manager

Zadanie: 10dňová agentúra hľadá svojich 10dňových členov. Navrhni, ako by vyzeral príspevok na tebou vybranej sociálnej sieti, vďaka ktorému by sa prihlásilo do 10dňovej agentúry čo najviac záujemcov.

Júlia Hajduchová 👇

 

Dominika Škultétyová 👇

 

 

Jakub Ilavský 👇

KATEGÓRIA: Produkcia

Zadanie: Vlož video, ktoré si natočil a je doteraz najlepšie tvojho života.

Tomáš Novák 👇

 

Lukas Bukoven 👇

Adam Rohal 👇

Hrubovyznačení postupujú do divadla, gratulujeme a tešíme sa na vás! Ostatným držíme palce pri ďalších zadaniach.

 

 

 

Šikovní ľudia (patria) do TRIADu

Stážist(k)a - Šikovní študenti, ktorí túžia po cenných skúsenostiach do svojho CV, píšte nám! >>

Tento blog píšu skutoční ľudia v Triade kde používame KontentinoAllfred aby sme boli efektívnejší. Spolu s BRACKETSPros&Cons sme členmi DevinBand.,

Pripravený na novú výzvu?
Hľadáme ťa!
Poď k nám