Pripravený na novú výzvu? Poď k nám

3 dôvody, prečo si vaša značka zaslúži vlastného (ro)BOTa

Facebook nedávno dosiahol magickú hranicu 2 miliardy používateľov a Facebook Messenger 1,2 miliardy. Takže otázku, či radšej nespustíme reklamu na Google+, nechám pre tentokrát ležať, dobre?

#1 Je to multitalentovaný čávo

Vyjadrenie, že boti dokážu spraviť prácu za vás je asi trochu pritahnuté za vlasy, no nie je úplne scestné.

Dobre premyslený a naprogramovaný bot vie pomôcť na rôznych frontoch. Či už pri výbere vášho nového kolegu (ako tento HR bot), vybavovaní problémov s nešťastnými zákazníkmi (customer support asistentka), alebo pri výbere produktu, po ktorom zákazník pokukuje už nejaký ten piatok.

Že na to vám bota netreba, lebo to zvládate? Aha. Ale oni to zvládnu pokojne aj so 100 000 zákazníkmi naraz. A vy sa zatiaľ môžete venovať niečomu inému.

#2 Na tom správnom mieste

Boti sa nachádzajú v tom najprirodzenejšom ľudskom prostredí – vo Facebook Messengeri, vo vašom mobile. Akákoľvek notifikácia je teda v tomto prípade Facebook správa, na ktoré ľudia reagujú.

Konkrétne v 95 % prípadov. 
(áno, presne taký je open rate pri Messenger botoch, to sme pri newslettroch nevideli už nejaký ten piatok).

No a čo je najviac super, boti vás neťahajú z vášho prirodzeného prostredia preč (na web, do aplikácie, či nedajbože do kamenného obchodu,..), ale všetko viete vybaviť s nimi hneď a z mobilu. Navyše, keď príde na lámanie chleba (platbu), ľudia sú ochotnejší zaplatiť, pretože odpadá bariéra peňazí v ruke, či presmerovania do platobnej brány.

A platiaci zákazníci sa nám čo? No páčia!

#3 Spoľahlivý výskumník

Boti si vo svojej digitálnej hlave pamätajú všetky túžby, priania a boliestky vašich zákazníkov. Idete von s novým produktom a neviete, či sa bude vašim zákazníkom páčiť? Chcete poznať, čo robíte dobre? Alebo naopak, čo by sa dalo zlepšiť? Bot je ultimátny data hunter, ktorý vám dá veľmi dobrú predstavu, kto sú vaši zákazníci a čo na nich platí.

Tak čo, zišiel by sa vám?
Zistite o nich viac alebo nám napíšte. 

Šikovní ľudia (patria) do TRIADu

Hľadáme šikovného junior grafika, ktorý nemusí mať veľa praxe v agentúrach, ale dobre si rozumie s PSD a AI. Môžeš byť šikovný študent alebo aj neštudent s láskou ku grafike a reklame. Ako bonus sa budeš učiť od jedného z najlepších art directorov na Slovensku.

COPYWRITER & IDEAMAKER v jednej osobe je top príležitosť pre kreatívca, ktorému je aktuálny priestor na rast malý a chce sa ďalej učiť robiť lepšie a lepšie integrované kampane. Poď si >>

DTP / GRAFIK WANTED! Vyznáš sa v press dátach, zalamovačkách, gramážach papierov a v neštandardných offline formátoch? Poď k nám, potrebujeme ťa ako soľ. Prihlás sa tu >>>