Pripravený na novú výzvu? Poď k nám
Kreativita na počkanie môže byť nebezpečná. S týmito tipmi to zvládnete.

Kreativita na počkanie môže byť nebezpečná. S týmito tipmi to zvládnete.

Syndróm vyhorenia sa stal súčasťou hektického reklamného života. Hovorme o tom a zmeňme to.


Stres, deadliny, veľké úspechy a odmeny, neschválené nápady, strata sebadôvery, víkendy v práci… život ľudí v reklamných agentúrach je plný extrémov. A mnohým z nich ide o zdravie. O to duševné.

Radšej zapálení ako vyhorení

Poďla prieskumu spoločnosti Fishbowl až 65 % zamestnancov v reklame a PR má skúsenosti s vyhorením.

Toto riziko si uvedomujeme aj my v Triade. Vieme, že ak chceme robiť našu robotu dobre, musíme sa tak aj cítiť a mať zapálenie pre prácu. Preto sme spustili projekt zapaleni.sk, ktorý prináša ľuďom pracujúcim hlavou tipy a triky, ako neprísť o zdravý rozum a nevyhorieť.

Veríme, že záujem agentúry o zdravie svojich ľudí by mal byť prioritou (veď všetci sme v prvom rade ľudia, až potom kolegovia). Pomáha to nielen zamestnancom, ale aj samotnej agentúre.

V Triade nám záleží

Psychická pohoda a kamarátska atmosféra je to, na čom nám v Triade vždy záležalo a prinieslo nám to nielen spokojných kreatívcov, accountov, ale aj klientov a super kampane.

Hoci stresu sa v reklame nedá vždy úplne vyhnúť, dá sa držať pod kontrolou. Okrem našej stránky zapaleni.sk vám v tom môžu pomôcť aj tipy od Ligy za duševné zdravie:

 

 1. Prijímaj sám seba – rešpektuj svoje prednosti aj slabosti a neber sa veľmi vážne
 2. Nedus to v sebe – zdieľaná starosť je polovičná, zdieľaná radosť je dvojnásobná
 3. Buď aktívny – hýb sa, ži a neseď iba za počítačom. Pri cvičení sa uvoľňuje vyššia miera endorfínov – hormónov šťastia a znižuje sa pocit depresie.
 4. Uč sa nové veci – stále je čo spoznávať a učiť sa
 5. Stretávaj sa s priateľmi – každý potrebuje partiu
 6. Rob niečo tvorivé – skús byť kreatívny aj mimo agentúry a využi kreativitu aj na nereklamné veci
 7. Zapoj sa a pomáhaj – skús dobrovoľníctvo. Možno tak nájdeš nový zmysel aj pre seba.
 8. Neboj sa požiadať o pomoc – nie je to hanba a každý ju sem tam potrebuje
 9. Oddychuj a uvoľni sa – nie si perpetuum mobile. Dobíjaj si baterky oddychom.
 10. Zdolávaj prekážky – nie vždy všetko ide hladko ako po masle. Aj neúspechy ťa často môžu posunúť.
 11. Neboj sa snívať – ak si vysnívaš jasný cieľ, vieš oveľa jasnejšie, ktorým smerom ísť.
 12. Ži tu a teraz – Nemá zmysel trápiť sa minulosťou, ktorú neovplyvníme a strachovať sa budúcnosťou. Užívaj si práve prebiehajúce momenty naplno.

Šikovní ľudia (patria) do TRIADu

(DIGITAL) IDEAMAKER & COPYWRITER - V TRIADe sa nedelíme na "digitálnych a nedigitálnych" ľudí, ale ak si doma zatiaľ v digitále a ATLko sa ešte len chceš naučiť, tak ťa s radosťou prichýlime a priučíme. Prihlás sa k nám >>

ACCOUNT MACGYVER - Hľadáme ostrieľaného človeka, ktorý sa nebojí veľkých výziev ani náročných klientov, na riešenie problémov mu stačí kancelárska spinka a nielen v digitále je ako ryba vo vode. Jednoducho, TRIADovského account managera, ktorý sa vynájde v každej situácii ako rodený MacGyver. Cítiš sa na to? Odpovedz na zákerné otázky a si v hre!

SOCIAL MEDIA PLANNER - Čísla, cielenie, optimalizácia a refreshovanie nabiehajúcich výsledkov je to, čo ťa napĺňa šťastím? Ak miluješ skúšať a neustále tak posúvať hranice svojich aj klientových možností a už si čo-to v živote aspoň na Facebooku odpromoval, poď sa realizovať k nám do TRIADu! Prihlás sa tu >>

COMMUNICATION SPECIALIST - Komunikácia je tvoje druhé meno a svoje šťastie nachádzaš v rozhovoroch s ľuďmi či už naživo alebo cez internet? Ak nie si platený troll, ale človek, čo sa jednoducho "baví" s ľuďmi a k tomu si zorganizovaný typ, máme pre teba super miesto! Prihlás sa tu >>

BRAND CONTENT CREATOR - Si kreatívna duša, ktorá vie vymyslieť autentickú reklamu na akýkoľvek produkt a ešte za to žne úspechy v podobe pozitívnych reakcií na sociálnych sieťach? V tom prípade je tento job presne pre teba! Prihlás sa tu >>