Pripravený na novú výzvu? Poď k nám

JÚLOVÝ TRIADWATCH

Hádam ste si nemysleli, že tento mesiac novinky vynecháme. Žiadne také! Kto chce v obraze byť, musí sa s našim TRIADWATCHOM zžiť! 😀

Pre tých, čo nás majú radšej plné uši, máme aj podcast:

FACEBOOK

Bulletin pre kreatívcov

Blogeri, podcastéri, kreatívci – pozor! Najmä pre vás Facebook pripravil svoju vlastnú newsletter platformu s názvom Bulletin. (Aj vy ste to prečítali po slovensky ako „biltén“? Veru je to „buletn“.)

Facebook chce oceniť vašu tvorivú prácu a pomôcť vám vybudovať si fanbase. Dá vám úplnú slobodu a podporu zo svojej strany. Ako to však bude prebiehať, to zatiaľ nevieme. Možno to bude fungovať podobne ako Patreon, možno Facebook prekvapí a príde s niečím úplne novým. Ako vás ľudia budú môcť podporovať a odoberať váš obsah sa necháme prekvapiť.

Facebook Threads

Threads nie sú žiadna novinka; Twitter ich predstavil už v roku 2017. Po rokoch ich chce využiť aj Facebook. Zatiaľ ide o testovaciu fázu pridávania príspevkov do vlákna. V prípade Twitteru tento feature dáva zmysel, pretože príspevok je limitovaný počtom znakov. Že by nad tým uvažoval aj Facebook?

INSTAGRAM

Riešenie na milión rovnakých otázok

Toľko otázok a toľko málo času na odpovede, čo? Na Messengeri nám s Community Managementom už dávno pomáhajú API. Jednoducho si nastavíte odpovede na FAQ a API na ne odpovie podľa kľúčových slov.

Táto možnosť konečne prichádza aj na Instagram, kde je takisto kopa zákazníkov či zvedavých followerov, ktorí sa veľakrát pýtajú na to isté.
Ako značka si tak budete vedieť označiť kľúčové slová a automaticky na otázky odpovedať. Instagram sa odteraz navyše dá prepojiť s už existujúcimi platformami, CRM systémami a pod.