Pripravený na novú výzvu? Poď k nám

Zverejňujeme volebný program strany zelených TRIADu

Voľby Slovenskej národnej reklamy sú za dverami a tak je najvyšší čas predstaviť náš volebný program.

V časoch globálnych reklamných zmien, keď v briefoch prihorieva a budgety chladnú, sme ešte viac ako kedykoľvek predtým, odhodlaní bojovať proti priemernosti reklamy. Preto predstavujeme základných 12 bodov nášho programu, ktoré vždy boli aj vždy budú našimi prioritami:

1. Za otvorenú spoločnosť a pevnú hrádzu proti extrémizmu

2. Za voľný pohyb osôb a proti totalite

3. Za rešpektovanie individualít a právo nájsť samého seba

4. Za digitalizáciu Slovenska, aby už všetko bolo online

5. Za zníženie nehodovosti v dôsledku konzumácie alkoholu

Aj Obchodná môže byť EXCELENT ! from ATELIER XIII on Vimeo.

6. Za rekonštrukciu kultúrnych pamiatok Slovenska

7. Za bezpečnosť mladých na internete

8. Za zdravý rozum!

9. Za rovnaké možnosti pre deti na Slovensku

10. Za dostupné internetové pripojenie do každej domácnosti

11. Za kratšie čakačie lehoty

12. Za reprezentatívny vzhľad hlavného mesta Slovenskej republiky

Toto, milí voliči, je 12 bodov za ktorými si nekompromisne stojíme a sľubujeme vám, že po úspešných voľbách budeme za ne tvrdo bojovať nielen doma, ale aj na európskej a svetovej pôde. Pozitívnou nádejou nás napĺňa aj skutočnosť, že každým týždňom pribúdajú nové inšpiratívne body programu, ktoré majú ambíciu posúvať vpred nielen klientov a vás, milých konzumentov, ale aj celé Slovenské podnikateľské prostredie.

 

 

Šikovní ľudia (patria) do TRIADu

SOCIAL MEDIA BRAND MANAGER - Si postami a boostami ostrieľaný "soušl", ktorý má v malíčku najpoužívanejšie sociálne siete, Facebook a Instagram, nielen po technickej, ale aj kreatívnej stránke? Poď k nám, naučíme ťa omnoho viac :) Klikni sem

ACCOUNT MACGYVER - Hľadáme ostrieľaného človeka, ktorý sa nebojí veľkých výziev ani náročných klientov, na riešenie problémov mu stačí kancelárska spinka a nielen v digitále je ako ryba vo vode. Jednoducho, TRIADovského account managera, ktorý sa vynájde v každej situácii ako rodený MacGyver. Cítiš sa na to? Odpovedz na zákerné otázky a si v hre!

 

COPYWRITER JUNIOR - Máme miesto (a mnoho iného) pre juniorného copywritera, ktorý miluje reklamu a písanie, rád sa učí, zabáva, inšpiruje sa kade - tade, nechá sa rozmaznávať kolegami a on na oplátku rozmaznáva svojich klientov tými najlepšími ideami a textami!

Si náš typ? Napíš nám odpovede, ktoré keď si prečítame, nebudeme už chcieť nikoho iného.

DTP GRAFIK - Vyznáš sa v press dátach, zalamovačkách, gramážach papierov a v neštandardných offline formátoch? Poď k nám, potrebujeme ťa ako soľ. Prihlás sa tu >>>