Pripravený na novú výzvu? Poď k nám

Hľadá sa najrýchlejší twitterista!

Pre najrýchlejší eshop s elektronikou Shoppie.sk organizujeme online turnaj, ktorý má ukázať, kto je najrýchlejším twitteristom Slovenska. Rozcvičte prstíky, nabite smartfóny a prihláste sa, ako inak tweetom 😉 

Každý, kto má Twitter účet, sa môže do súťaže o najpohotovejšieho twitteristu prihlásiť do 9. novembra. Info ako to urobiť nájdete na stránke www.najtwitterista.sk. Pošlete jeden tweet a ste v hre.

Už budúcu stredu vytvoríme pavúk duelov, kde proti sebe budú bojovať náhodne vybrané dvojice súťažiacich. Ich úlohou bude sledovať na Twitteri zmienky z účtu Shoppie.sk a čo najrýchlejšie  zareagovať. Rýchlejší postupuje do ďalšieho kola.

Vyzerať to bude asi takto a pozor – zobrazovať sa bude v real time!

Najtwitterista pavúk pre shoppie.sk

Víťaz turnaja získa okrem prestížneho titulu Narýchlejší Twitterista a uznania v Twitter komunite aj špičkový smartphone. Už pri prihlásení si každý zúčastnený môže vybrať, či chce vyhrať iPhone 4, alebo Android – Galaxy SII. Zvyšný z dvojice telefónov získa vyžrebovaný výherca zo všetkých prihlásených do turnaja.

Držíme všetkým palce!

P.S.
Beat me! 😉


Šikovní ľudia (patria) do TRIADu

SKÚSENÝ ART DIRECTOR - Máme miesto (a veľa lásky a piva) pre skúseného Art Directora, ktorý je vo svojom živle, keď môže pretaviť nápady na koncept či kampaň do vizuálnej podoby. Človeka, ktorý sa neuspokojí s hocičím a rád posúva svoje hranice a aj hranice ostatných v teame. Si náš typ? Napíš nám odpovede, ktoré keď si prečítame, nebudeme už chcieť nikoho iného.

PHP BACKEND DEVELOPER - Máš na boj proti škaredým bugom? Do nášho developerského tímu hľadáme niekoho, kto si už prešiel prácou na viacerých webových projektoch a teda nie je úplný noob. :) Máme projekty na to, aby si sa vrhol hlbšie do riešenia komplexnejších projektov a kolektív, ktorý si zamiluješ! Viac o pozícii >>

Pripravený na novú výzvu?
Hľadáme ťa!
Poď k nám