Pripravený na novú výzvu? Poď k nám

Hviezdy internetu – Augmented reality facebook aplikácia

Jedným z našich najväčších pracovných potešení je prepájanie online a offline priestoru v reklame. A kde inde by bol na to lepší priestor ako na konferencii o digitálnom marketingu Internet je S3XY. Pre účastníkov sme pripravili zábavnú aplikáciu, ktorá dokázala odhaliť, aké sú online hviezdy a zároveň prezentovala nové efektné médium.

Aplikácia rozpoznávala tváre účastníkov a pomocou náhodného algoritmu im priradila tvár „online celebrity.“ Každý účastník konferencie tak mohol zistiť, akej hviezde internetu sa podobá. Následne sa foto s celebritnou tvárou cez facebook aplikáciu uložilo na facebook stránku konferencie.
Prepojili sme tak prvýkrát na Slovensku Facebook a augmented reality v reálnom čase.

Celá aplikácia sa vynímala na interaktívnom reklamnom médiu QScene, ktoré funguje ako veľkoplošný dotykový panel a poskytla ho firma QEX. Na panel sa premieta obraz projektorom a užívateľ ho môže ovládať dotykmi.

Ľudia sa smiali, zabávali a na facebook stránke konferencie vznikla zaujímavá fotogaléria.

Facebook galéria augmented reality fotiek

Prečítajte si viac o augmented reality v našom marketingovom slovníku.

Šikovní ľudia (patria) do TRIADu

SKÚSENÝ ART DIRECTOR - Máme miesto (a veľa lásky a piva) pre skúseného Art Directora, ktorý je vo svojom živle, keď môže pretaviť nápady na koncept či kampaň do vizuálnej podoby. Človeka, ktorý sa neuspokojí s hocičím a rád posúva svoje hranice a aj hranice ostatných v teame. Si náš typ? Napíš nám odpovede, ktoré keď si prečítame, nebudeme už chcieť nikoho iného.

PHP BACKEND DEVELOPER - Máš na boj proti škaredým bugom? Do nášho developerského tímu hľadáme niekoho, kto si už prešiel prácou na viacerých webových projektoch a teda nie je úplný noob. :) Máme projekty na to, aby si sa vrhol hlbšie do riešenia komplexnejších projektov a kolektív, ktorý si zamiluješ! Viac o pozícii >>

Pripravený na novú výzvu?
Hľadáme ťa!
Poď k nám