Pripravený na novú výzvu? Poď k nám

Ako navariť video bez použitia rúk

A nielen to. Vieme donútiť zeleninu nech sa sama nakrája, naskáče do hrnca, uvarí, premení sa na polievku a zredukuje do vaničky.

Recept je jednoduchý, veľmi milý a volá sa stop-motion.

Ku príprave potrebujete:

  • niekoľko párov šikovných rúk (nah, no dobre, trochu rúk možno treba)
  • fotiča experta
  • krájača seniora
  • plniča juniora
  • posúvača
  • kýbeľ trpezlivosti
  • štipku soli (pravdepodobne nie, to len pre istotu)

vitana-making-of

Všetky ingrediencie potom zatvoríte do jednej miestnosti a necháte ich pracovať dovtedy, kým z nich nevypadne napríklad takéto fajnové stop-motion video. Ta-dá:

V neposlednom rade potrebujete klienta, ktorému sa bude video páčiť. Toto video je súčasťou online kampane ku Grunt polievkam, ktorou sme započali spoluprácu s našim novým klientom – Vitanou.

(Vedel si, že: Grunt polievky sa vyrábajú redukciou, majú pastovitú konzistenciu a praktický vaničkový obal? Nie? Tak si daj to video ešte raz!)

Musíme dodať, že po mnohých brandoch, ktore sa pijú, sme veľmi radi, že máme už aj niekoho, koho môžeme zjesť 🙂

Och, a aby sa nezabudlo! Určite budete potrebovať produkčnú spoločnosť, ktorá vám dovolí odmontovať im stôl zo steny. A vyžrať všetky oriešky. No dobre, tak aj keksíky. Dík Playground13!

Šikovní ľudia (patria) do TRIADu

SOCIAL MEDIA BRAND MANAGER - V Agentúre roka máme voľné miesto pre Social Media človeka, ktorý už vie, ako sa táto práca robí a má s ňou aspoň 2 roky skúseností. Ak to chceš skúsiť, šup, toto miesto nebude dlho voľné :)  Prihlás sa!

ACCOUNT DIRECTOR -a sme naposledy hľadali v roku 2014, ak máš na to skúsenosti a trúfneš si, hlás sa teraz, nech nevyčkávaš do roku 2024! Viac info >>

Pripravený na novú výzvu?
Hľadáme ťa!
Poď k nám