Pripravený na novú výzvu? Poď k nám

Ako navariť video bez použitia rúk

A nielen to. Vieme donútiť zeleninu nech sa sama nakrája, naskáče do hrnca, uvarí, premení sa na polievku a zredukuje do vaničky.

Recept je jednoduchý, veľmi milý a volá sa stop-motion.

Ku príprave potrebujete:

  • niekoľko párov šikovných rúk (nah, no dobre, trochu rúk možno treba)
  • fotiča experta
  • krájača seniora
  • plniča juniora
  • posúvača
  • kýbeľ trpezlivosti
  • štipku soli (pravdepodobne nie, to len pre istotu)

vitana-making-of

Všetky ingrediencie potom zatvoríte do jednej miestnosti a necháte ich pracovať dovtedy, kým z nich nevypadne napríklad takéto fajnové stop-motion video. Ta-dá:

V neposlednom rade potrebujete klienta, ktorému sa bude video páčiť. Toto video je súčasťou online kampane ku Grunt polievkam, ktorou sme započali spoluprácu s našim novým klientom – Vitanou.

(Vedel si, že: Grunt polievky sa vyrábajú redukciou, majú pastovitú konzistenciu a praktický vaničkový obal? Nie? Tak si daj to video ešte raz!)

Musíme dodať, že po mnohých brandoch, ktore sa pijú, sme veľmi radi, že máme už aj niekoho, koho môžeme zjesť 🙂

Och, a aby sa nezabudlo! Určite budete potrebovať produkčnú spoločnosť, ktorá vám dovolí odmontovať im stôl zo steny. A vyžrať všetky oriešky. No dobre, tak aj keksíky. Dík Playground13!

Šikovní ľudia (patria) do TRIADu

ACCOUNT MANAGER - je u nás ten, kto sa nebojí veľkých výziev ani náročných klientov. Nestačí mu byť priemerný, je zvedavý, nadšený a vie si poradiť v digitále aj nedigitále. Jednoducho, hľadáme TRIADovského account managera, ktorý sa vynájde v každej situácii. Cítiš sa na to? Viac o tejto pozícii >>>

Máme miesto a kopec zábavy pre už trochu ostrieľaného grafika, ktorý sa nebojí žiadnej práce. Cítiš sa na to? Odpovedz si najskôr sám, hneď potom odpovedz nám a budeš v hre!

 

COPYWRITER JUNIOR - Máme miesto (a mnoho iného) pre juniorného copywritera, ktorý miluje reklamu a písanie, rád sa učí, zabáva, inšpiruje sa kade - tade, nechá sa rozmaznávať kolegami a on na oplátku rozmaznáva svojich klientov tými najlepšími ideami a textami!

Si náš typ? Napíš nám odpovede, ktoré keď si prečítame, nebudeme už chcieť nikoho iného.

Pripravený na novú výzvu?
Hľadáme ťa!
Poď k nám