Pripravený na novú výzvu? Poď k nám

Čo je to slideshare?

Ide o platformu na zdieľanie prezentácií. Svoje súbory môžete nahrať buď s verejným alebo privátnym prístupom. Platforma podporuje formáty PowerPoint, PDF, Keynote a OpenOffice. Služba funguje od roku 2006 a je niečím ako YouTube prezentácií.

Pôvodne bola zamýšľaná ako interný nástroj pre podniky, aby takto jednoducho zdieľali info medzi zamestnancami. Odvtedy sa však Slideshare stal priestorom pre prezentácie, ktoré môže nahrať každý a často majú výrazne zábavnú funkciu. Užívatelia môžu hodnotiť, komentovať a zdieľať obsah stránok. Dnes je ich registrovaných 16 miliónov.

Jednotlivé snímky prezentácie si po nahratí možno prezerať priamo na stránke, ale dajú sa umiestniť aj na iné weby. Samotný Slideshare mesačne navštívi okolo 58 miliónov ľudí.

Medzi najväčších konkurentov Slideshareu patria Scribd.com, Issuu a Docstoc. Medzi užívateľmi môžete nájsť Biely Dom, NASA, HPčko alebo IBM.

Od februára 2011 je dostupná funkcia Zipcasts. Je to konferenčný systém, vďaka ktorému môžete počas prezentovania vysielať audio/video komentár. Chat zároveň umožňuje interakciu medzi užívateľmi v reálnom čase. Vy ako človek, ktorý si prezentáciu pozerá, si môžete prezentáciu skrolovať tam a späť. Nezávisle na tom, v akej časti sa prezentujúci nachádza.

Slideshare od mája 2012 patrí pod LinkedIn, ktorý zaň zaplatil takmer 120 miliónov dolárov.

Šikovní ľudia (patria) do TRIADu

SOCIAL MEDIA BRAND MANAGER - Si postami a boostami ostrieľaný "soušl", ktorý má v malíčku najpoužívanejšie sociálne siete, Facebook a Instagram, nielen po technickej, ale aj kreatívnej stránke? Poď k nám, naučíme ťa omnoho viac :) Klikni sem

ACCOUNT MACGYVER - Hľadáme ostrieľaného človeka, ktorý sa nebojí veľkých výziev ani náročných klientov, na riešenie problémov mu stačí kancelárska spinka a nielen v digitále je ako ryba vo vode. Jednoducho, TRIADovského account managera, ktorý sa vynájde v každej situácii ako rodený MacGyver. Cítiš sa na to? Odpovedz na zákerné otázky a si v hre!

 

COPYWRITER JUNIOR - Máme miesto (a mnoho iného) pre juniorného copywritera, ktorý miluje reklamu a písanie, rád sa učí, zabáva, inšpiruje sa kade - tade, nechá sa rozmaznávať kolegami a on na oplátku rozmaznáva svojich klientov tými najlepšími ideami a textami!

Si náš typ? Napíš nám odpovede, ktoré keď si prečítame, nebudeme už chcieť nikoho iného.

DTP GRAFIK - Vyznáš sa v press dátach, zalamovačkách, gramážach papierov a v neštandardných offline formátoch? Poď k nám, potrebujeme ťa ako soľ. Prihlás sa tu >>>