Pripravený na novú výzvu? Poď k nám

Čo je to LinkedIn?

LinkedIn je sociálna sieť určená profesionálom. Je to miesto kde ste v spojení s ľuďmi, ktorí robia niečo podobné ako vy. Vaše virtuálne CV.

Ako môžete LinkedIn využiť

1. Miesto pre vaše CV

V dnešnej dobe už nie je váš život zhrnutý na A4ke všetkým. Práve online životopis, kedykoľvek dostupný komukoľvek, kto má o vás záujem, je to, čo sa dostáva čoraz viac do popredia.

2. Hľadáte prácu alebo niekoho kto ju urobí?

LinkedIn je skvelý, ak potrebujete zamestnanie alebo zamestnanca. Vyhľadávanie je tu možné na základe viacerých veľmi špecifických kritérií. Spoločnosti môžu taktiež zverejniť zoznam pracovných ponúk.

3. Followovať sa oplatí

Sledujte firmy, ktoré vás zaujímajú, aby ste vždy vedeli o nových ponukách a spoluprácach.

4. Získavajte kontakty

Platforma so stále rastúcim počtom užívateľov vám môže poskytnúť stále nové možnosti ako nájsť ľudí, ktorí vám môžu pomôcť s prácou. Alebo vy im.

Zaraďte sa

Na LinkedIn nájdete viac než milión skupín, tzv. „Groups“. Každá z nich má vlastnú diskusiu, sekciu s novinkami a pracovnými ponukami. Sekcia odpovedí je dostatočne rozsiahla, aby ste tu našli väčšinu toho, na čo ste sa chceli spýtať. Alebo môžete nejakú otázku zodpovedať a tak sa zapojiť.

LinkedIn je výborný spôsob ako ostať v centre diania, vedieť, na čom kto pracuje a ukázať, na čom robíte vy.

Okrem toho, na LinkedIn existuje aj viacero typov platenej reklamy, ale o tom inokedy.

Šikovní ľudia (patria) do TRIADu

SOCIAL MEDIA BRAND MANAGER - V Agentúre roka máme voľné miesto pre Social Media človeka, ktorý už vie, ako sa táto práca robí a má s ňou aspoň 2 roky skúseností. Ak to chceš skúsiť, šup, toto miesto nebude dlho voľné :)  Prihlás sa!

ACCOUNT DIRECTOR -a sme naposledy hľadali v roku 2014, ak máš na to skúsenosti a trúfneš si, hlás sa teraz, nech nevyčkávaš do roku 2024! Viac info >>

Pripravený na novú výzvu?
Hľadáme ťa!
Poď k nám