Pripravený na novú výzvu? Poď k nám

Čo je to LinkedIn?

LinkedIn je sociálna sieť určená profesionálom. Je to miesto kde ste v spojení s ľuďmi, ktorí robia niečo podobné ako vy. Vaše virtuálne CV.

Ako môžete LinkedIn využiť

1. Miesto pre vaše CV

V dnešnej dobe už nie je váš život zhrnutý na A4ke všetkým. Práve online životopis, kedykoľvek dostupný komukoľvek, kto má o vás záujem, je to, čo sa dostáva čoraz viac do popredia.

2. Hľadáte prácu alebo niekoho kto ju urobí?

LinkedIn je skvelý, ak potrebujete zamestnanie alebo zamestnanca. Vyhľadávanie je tu možné na základe viacerých veľmi špecifických kritérií. Spoločnosti môžu taktiež zverejniť zoznam pracovných ponúk.

3. Followovať sa oplatí

Sledujte firmy, ktoré vás zaujímajú, aby ste vždy vedeli o nových ponukách a spoluprácach.

4. Získavajte kontakty

Platforma so stále rastúcim počtom užívateľov vám môže poskytnúť stále nové možnosti ako nájsť ľudí, ktorí vám môžu pomôcť s prácou. Alebo vy im.

Zaraďte sa

Na LinkedIn nájdete viac než milión skupín, tzv. „Groups“. Každá z nich má vlastnú diskusiu, sekciu s novinkami a pracovnými ponukami. Sekcia odpovedí je dostatočne rozsiahla, aby ste tu našli väčšinu toho, na čo ste sa chceli spýtať. Alebo môžete nejakú otázku zodpovedať a tak sa zapojiť.

LinkedIn je výborný spôsob ako ostať v centre diania, vedieť, na čom kto pracuje a ukázať, na čom robíte vy.

Okrem toho, na LinkedIn existuje aj viacero typov platenej reklamy, ale o tom inokedy.

Šikovní ľudia (patria) do TRIADu

SOCIAL MEDIA BRAND MANAGER - Si postami a boostami ostrieľaný "soušl", ktorý má v malíčku najpoužívanejšie sociálne siete, Facebook a Instagram, nielen po technickej, ale aj kreatívnej stránke? Poď k nám, naučíme ťa omnoho viac :) Klikni sem

ACCOUNT MACGYVER - Hľadáme ostrieľaného človeka, ktorý sa nebojí veľkých výziev ani náročných klientov, na riešenie problémov mu stačí kancelárska spinka a nielen v digitále je ako ryba vo vode. Jednoducho, TRIADovského account managera, ktorý sa vynájde v každej situácii ako rodený MacGyver. Cítiš sa na to? Odpovedz na zákerné otázky a si v hre!

 

COPYWRITER JUNIOR - Máme miesto (a mnoho iného) pre juniorného copywritera, ktorý miluje reklamu a písanie, rád sa učí, zabáva, inšpiruje sa kade - tade, nechá sa rozmaznávať kolegami a on na oplátku rozmaznáva svojich klientov tými najlepšími ideami a textami!

Si náš typ? Napíš nám odpovede, ktoré keď si prečítame, nebudeme už chcieť nikoho iného.

DTP GRAFIK - Vyznáš sa v press dátach, zalamovačkách, gramážach papierov a v neštandardných offline formátoch? Poď k nám, potrebujeme ťa ako soľ. Prihlás sa tu >>>