Pripravený na novú výzvu? Poď k nám

Čo je to LinkedIn?

LinkedIn je sociálna sieť určená profesionálom. Je to miesto kde ste v spojení s ľuďmi, ktorí robia niečo podobné ako vy. Vaše virtuálne CV.

Ako môžete LinkedIn využiť

1. Miesto pre vaše CV

V dnešnej dobe už nie je váš život zhrnutý na A4ke všetkým. Práve online životopis, kedykoľvek dostupný komukoľvek, kto má o vás záujem, je to, čo sa dostáva čoraz viac do popredia.

2. Hľadáte prácu alebo niekoho kto ju urobí?

LinkedIn je skvelý, ak potrebujete zamestnanie alebo zamestnanca. Vyhľadávanie je tu možné na základe viacerých veľmi špecifických kritérií. Spoločnosti môžu taktiež zverejniť zoznam pracovných ponúk.

3. Followovať sa oplatí

Sledujte firmy, ktoré vás zaujímajú, aby ste vždy vedeli o nových ponukách a spoluprácach.

4. Získavajte kontakty

Platforma so stále rastúcim počtom užívateľov vám môže poskytnúť stále nové možnosti ako nájsť ľudí, ktorí vám môžu pomôcť s prácou. Alebo vy im.

Zaraďte sa

Na LinkedIn nájdete viac než milión skupín, tzv. „Groups“. Každá z nich má vlastnú diskusiu, sekciu s novinkami a pracovnými ponukami. Sekcia odpovedí je dostatočne rozsiahla, aby ste tu našli väčšinu toho, na čo ste sa chceli spýtať. Alebo môžete nejakú otázku zodpovedať a tak sa zapojiť.

LinkedIn je výborný spôsob ako ostať v centre diania, vedieť, na čom kto pracuje a ukázať, na čom robíte vy.

Okrem toho, na LinkedIn existuje aj viacero typov platenej reklamy, ale o tom inokedy.

Šikovní ľudia (patria) do TRIADu

Hľadáme šikovného junior grafika, ktorý nemusí mať veľa praxe v agentúrach, ale dobre si rozumie s PSD a AI. Môžeš byť šikovný študent alebo aj neštudent s láskou ku grafike a reklame. Ako bonus sa budeš učiť od jedného z najlepších art directorov na Slovensku.

COPYWRITER & IDEAMAKER v jednej osobe je top príležitosť pre kreatívca, ktorému je aktuálny priestor na rast malý a chce sa ďalej učiť robiť lepšie a lepšie integrované kampane. Poď si >>

DTP / GRAFIK WANTED! Vyznáš sa v press dátach, zalamovačkách, gramážach papierov a v neštandardných offline formátoch? Poď k nám, potrebujeme ťa ako soľ. Prihlás sa tu >>>