| Martin Woska
Hľadá sa najrýchlejší twitterista!
Pre najrýchlejší eshop s elektronikou Shoppie.sk organizujeme online turnaj, ktorý má ukázať, kto je najrýchlejším twitteristom Slovenska. Rozcvičte prstíky, nabite smartfóny a prihláste sa, ako inak tweetom 😉
Každý, kto má Twitter účet, sa môže do súťaže o najpohotovejšieho twitteristu prihlásiť do 9. novembra. Info ako to urobiť nájdete na stránke www.najtwitterista.sk. Pošlete jeden tweet a ste v hre.
Už budúcu stredu vytvoríme pavúk duelov, kde proti sebe budú bojovať náhodne vybrané dvojice súťažiacich. Ich úlohou bude sledovať na Twitteri zmienky z účtu Shoppie.sk a čo najrýchlejšie zareagovať. Rýchlejší postupuje do ďalšieho kola.
Vyzerať to bude asi takto a pozor – zobrazovať sa bude v real time!
Víťaz turnaja získa okrem prestížneho titulu Narýchlejší Twitterista a uznania v Twitter komunite aj špičkový smartphone. Už pri prihlásení si každý zúčastnený môže vybrať, či chce vyhrať iPhone 4, alebo Android – Galaxy SII. Zvyšný z dvojice telefónov získa vyžrebovaný výherca zo všetkých prihlásených do turnaja.
Držíme všetkým palce!
P.S.
Beat me! 😉
Šikovní ľudia (patria) do TRIADu
Si tech-kreatívna duša, čo namiesto kávy raňajkuje automatizácie a AI? Hľadáme AI Automation Managera >>
IDEAMAKER & COPYWRITER, v jednej osobe je top príležitosť pre kreatívca, ktorému je aktuálny priestor na rast malý a chce sa ďalej učiť robiť lepšie a lepšie integrované kampane. Poď si >>
Skúsená Art Directorka / Art Director - odpracovanými rokmi senior, ale nadšením stále junior 😊 Hľadáme ťa tu