Pripravený na novú výzvu? Poď k nám

TRIAD Advertising Ski Trip 2011

Aj tento rok sme boli nabrať sily a kreatívne nápady na už tradičný TRIAD Advertising Ski Trip. Sneh bol úžasný, slniečko nám svietilo celý čas a pečené rebierka v Hexen Häusl boli výborné ako každý rok. Pozrite si naše fotky a zážitky.


Pre tretí ročník našej lyžovačky sme si vybrali romantické rakúske mestečko Dorfgastein a jeden milý penzión, ktorý sme takmer celý obsadili :). Okolité lúky sa už začínali zelenať jarou, keď sme na koniec marca dorazili na neskorú lyžovačku.
Na svahu v Sportgasteine vo výške 2600 metrov nad morom to však vyzeralo úplne dokonale. Niektorí naši kolegovia si dokonca v tomto počasí skúsili lyžovanie v plavkách :). A veľký rešpekt patrí Miške, Marekovi a Šuťovi, lebo aj napriek modrinám to nevzdali a naučili sa úplne solidne boardovať.

Pozrite si fotky na našom Facebooku.

A pozrite si aj naše posty z minulých lyžovačiek:
TRIAD Advertising Ski Trip 2010
Triad IT Ski Building 2009

ps. Podľa výzdoby nášho penziónu sme zistili, že pixel art vlastne vymysleli rakušania :).

Šikovní ľudia (patria) do TRIADu

Máš už dosť veľa skúseností a je čas sa posunúť ďalej? Možno je čas napísať nám. Hľadáme senior art directora a idea makera v jednej osobe, ktorý nerozmýšľa v šablónach, vie vymyslieť super veci do telky aj na Instagram a nebojí sa rýchleho tempa a voľných víkendov. Viac o tejto pozícii >>.  

Pripravený na novú výzvu?
Hľadáme ťa!
Poď k nám