Pripravený na novú výzvu? Poď k nám

Naše mladé CYBER levíčatá

Predstavujeme vám víťazov súťaže mladých kreatívcov YOUNG LIONS v kategórii CYBER! Sú to naši kolegovia vychovaní v TRIADe – Palino Perdík (programátor) a Igor Lichnovský (junior online account).

cyber-young-lions-2011

Kybernetické levíčatá roku 2011

Na Young Lions sa prihlásili, lebo si chceli porovnať svoje sily s ostatnými súťažiacimi, hlavne z TRIADu a už na prvý pokus všetkých tromfli.
Pekne ukázali, že ak robíte v TRIADe na akekoľvek pozícii, musíte byť naozaj všestranný. Igor tak ukázal svoje schopnosti ako “Flashujúci account”, zatiaľ čo Palino ako developer prebral funkciu “Kódujúceho copywritera”.
Obaja sa tešia do Cannes hlavne kvôli spoznávaniu zaujímavých ľudí, workshopom a celosvetovej young lions súťaži. Veľké lakádlo je pre nich aj zaverečná žúrka celého pobytu na festivale. 🙂

Pozrite si ich víťaznú prácu, v ktorej mali prostredníctvom flash bannera povedať investorom do médií, že printová reklama je už mŕtva.

Šikovní ľudia (patria) do TRIADu

Hľadáme šikovného junior grafika, ktorý nemusí mať veľa praxe v agentúrach, ale dobre si rozumie s PSD a AI. Môžeš byť šikovný študent alebo aj neštudent s láskou ku grafike a reklame. Ako bonus sa budeš učiť od jedného z najlepších art directorov na Slovensku.

COPYWRITER & IDEAMAKER v jednej osobe je top príležitosť pre kreatívca, ktorému je aktuálny priestor na rast malý a chce sa ďalej učiť robiť lepšie a lepšie integrované kampane. Poď si >>

DTP / GRAFIK WANTED! Vyznáš sa v press dátach, zalamovačkách, gramážach papierov a v neštandardných offline formátoch? Poď k nám, potrebujeme ťa ako soľ. Prihlás sa tu >>>