Pripravený na novú výzvu? Poď k nám

Junior front-end developer

lanparty

Triad si opäť hľadá do svojich radov developera — frontenďáka juniora. Chceme samozrejme teba, ledažeby tvoj/a kamoš/ka alebo známy/a po takejto pozícii túžil viac, posuň mu info a on/a sa ti snáď raz odvďačí (alebo aj my) 🙂

Teda, o čo pôjde?
Potrebujeme človeka, ktorý sa predovšetkým zamerá na front-end webu.
Čiže okrem slicovania (napr. aj pre O2, Kozel, Absolut či Poštovú banku) si môžeš potrápiť hlavu aj s nejakou-tou kalkulačkou, google mapou alebo hrou.
Ak si začiatočník, máš výhodu, pretože nemusíš všetko vedieť hneď a naučíš sa :). Ak na druhej strane máš už zopár webov za sebou, vieš nám pomôcť s náročnejšími vecami 🙂 .

Čo ale potrebuješ vedieť:

  • HTML
  • CSS
  • JavaScript/jQuery

Na oplátku ťa vieme my naučiť napr. composery, bowery, gity, lessy, reacty, angulare, scaly… a prirodzene aj staré-známe PHP; to v tomto prípade nutne vedieť nemusíš.
12362222_1684712245074883_1028569067_n

Veľmi radi by sme ťa vídavali v Triade priamo pod Devínskym hradom, no ak chceš pracovať externe, žiaden problém.

devin

A keď už tu budeš, čakajú ťa sľubované a nami obľubované LAŇ párty, ako táto:

12291236_10156155215445161_7203215487291358338_o

A čo ďalej?

Vyplň pre nás tento formulár 🙂

 

Šikovní ľudia (patria) do TRIADu

SOCIAL MEDIA BRAND MANAGER - Si postami a boostami ostrieľaný "soušl", ktorý má v malíčku najpoužívanejšie sociálne siete, Facebook a Instagram, nielen po technickej, ale aj kreatívnej stránke? Poď k nám, naučíme ťa omnoho viac :) Klikni sem

ACCOUNT MACGYVER - Hľadáme ostrieľaného človeka, ktorý sa nebojí veľkých výziev ani náročných klientov, na riešenie problémov mu stačí kancelárska spinka a nielen v digitále je ako ryba vo vode. Jednoducho, TRIADovského account managera, ktorý sa vynájde v každej situácii ako rodený MacGyver. Cítiš sa na to? Odpovedz na zákerné otázky a si v hre!

 

COPYWRITER JUNIOR - Máme miesto (a mnoho iného) pre juniorného copywritera, ktorý miluje reklamu a písanie, rád sa učí, zabáva, inšpiruje sa kade - tade, nechá sa rozmaznávať kolegami a on na oplátku rozmaznáva svojich klientov tými najlepšími ideami a textami!

Si náš typ? Napíš nám odpovede, ktoré keď si prečítame, nebudeme už chcieť nikoho iného.

DTP GRAFIK - Vyznáš sa v press dátach, zalamovačkách, gramážach papierov a v neštandardných offline formátoch? Poď k nám, potrebujeme ťa ako soľ. Prihlás sa tu >>>