Pripravený na novú výzvu? Poď k nám

Zabudnite na bannery, sú tu automaty :)

V digitálnej dobe sa médiom môže stať naozaj všetko. Hitom poslednej doby sú napríklad predajné automaty. Pozrite si niekoľko kampaní, ktoré robia radosť okoloidúcim a v hlavnej úlohe sú práve trosku vylepšené automaty 🙂

Výber mojich obľúbených digitálnych automatov

V automate na BOS Ice Tea sa peniazmi neplatí, automat vám daruje za Tweet.

V Argentíne si tiež pivo Cerveza Salta v automate nemôžete kúpiť, musíte si ho ako správny fanúšik rugby z automatu doslova “vymlátiť”.

Na dovolenku do Britskej Kolumbie vás pozýva tento automat v San Franciscu :). Cez automat predsa nemusíte predávať len drinky.

Trojica zaujímavých automatov od Coca Coly

Cez špeciálne Coca Cola automaty môžete darovať Colu ľudom na celom svete. Tento automat vznikol v rámci projektu Re:brief.

Alebo automat, ktorý potrebuje lásku 🙂

Či automat, z ktorého dostanete Colu, len keď ste s kamarátom 🙂

Máte aj vy svoje obľúbené digitálne automaty? Sem s nimi :).

Šikovní ľudia (patria) do TRIADu

SKÚSENÝ ART DIRECTOR - Máme miesto (a veľa lásky a piva) pre skúseného Art Directora, ktorý je vo svojom živle, keď môže pretaviť nápady na koncept či kampaň do vizuálnej podoby. Človeka, ktorý sa neuspokojí s hocičím a rád posúva svoje hranice a aj hranice ostatných v teame. Si náš typ? Napíš nám odpovede, ktoré keď si prečítame, nebudeme už chcieť nikoho iného.

PHP BACKEND DEVELOPER - Máš na boj proti škaredým bugom? Do nášho developerského tímu hľadáme niekoho, kto si už prešiel prácou na viacerých webových projektoch a teda nie je úplný noob. :) Máme projekty na to, aby si sa vrhol hlbšie do riešenia komplexnejších projektov a kolektív, ktorý si zamiluješ! Viac o pozícii >>

Pripravený na novú výzvu?
Hľadáme ťa!
Poď k nám