Pripravený na novú výzvu? Poď k nám

Twinecamp 2010 – víno, zábava, fajn ľudia, nadšenci

Pozývame srdečne všetkých fanúšikov TRIADu, milovníkov reklamy, online nadšencov, geekov, twitteristov, kamošov a hlavne milovníkov vína na historicky prvý Twinecamp – stretnutie marketérov, geekov a twitter nadšencov pri víne.

v sobotu 5. júna sa na vás tešíme na veľkej garden party, grilovačke, ochutnávke vína u nás na záhrade!

Twinecamp sa bude konať v romantickej Vieche Sv. Urbana, ktorá je na pozemku TRIAD Advertising. Bude nás čakať skvelé jedlo, výborné víno od Handzuš&Handzuš a ako špecialitka aj tradičný a neopakovateľný devínsky ríbezlák.

Miesto: Naša záhrada a viecha sv. Urbana, pod hradom Devín, na pozemku TRIAD Advertising (pozri na mape)

Dátum: 5. jún 2010, od 14:00

Viac info a registrácia: www.twinecamp.com

Twinecamp vymysleli a organizujú spolu s nami výborný vinár a fanúšik Twitteru Peter Handzuš, náš kamoš, fotograf, skaut a online nadšenec Peťo Kučerka, a ďalší kamoš Marko Kolar, ktorý okrem iného organizuje aj najbližší BarCamp v Žiline.


Ďalšie fotky nájdete na stránke twinecamp.com.

Šikovní ľudia (patria) do TRIADu

SOCIAL MEDIA BRAND MANAGER - Si postami a boostami ostrieľaný "soušl", ktorý má v malíčku najpoužívanejšie sociálne siete, Facebook a Instagram, nielen po technickej, ale aj kreatívnej stránke? Poď k nám, naučíme ťa omnoho viac :) Klik na inzerát >>

COPYWRITER & IDEAMAKER v jednej osobe je top príležitosť pre kreatívca, ktorému je aktuálny priestor na rast malý a chce sa ďalej učiť robiť lepšie a lepšie integrované kampane. Poď si >>