Pripravený na novú výzvu? Poď k nám

Na načítanie stránky máte len 2 sekundy!

Podľa štúdie výskumnej agentúry Forrester Research z augusta tohto roka očakáva priemerný návštevník ecommerce stránky jej úplné načítanie do dvoch sekúnd! Čo sa stane potom?

Štúdia ukázala ako veľmi je loajalita a dôvera návštevníka spätá s rýchlosťou loadovania stránok. Zaujímavé je aj to, že rovnaký prieskum realizovaný pred tromi rokmi dospel k číslu 4 sekundy. Počas troch rokov a vplyvom rýchlejšieho internetového pripojenia teda vzrástli aj očakávania návštevníkov a to až o celých 50%.


Tu je niekoľko zaujímavých záverov z tejto štúdie:

  • po 3 sekundách načítavania prídete o 40% návštevníkov,
  • je veľmi pravdepodobné že 79% z nich sa už nikdy nevráti,
  • 44% respondentov sa o zlú skúsenosť podelí so svojou rodinou a priateľmi.

Strašidelné však? Malou útechou môže byť, že štúdia bola realizovaná na vzorke amerických respondentov. Na Slovensku môže byť tento čas o niečo dlhší, nakoľko sme nemali dlhodobé možnosti ako sa rozmaznávať na superrýchlom broadband pripojení ako v Amerike. Napriek tomu je to určite trend a teda veľmi zaujímavé aj v našich podmienkach.

Najdôležitejšie faktory

pri rozhodovaní online shoppera o dôveryhodnosti eshopu, ktoré vás môžu inšpirovať. V tomto poradí:

  1. Jednoduchosť používania stránky
  2. Uistenia o bezpečnosti osobných údajov a počítača
  3. Obrázky/videá s detailami produktov (napr. zoom, 3D, viacfarebné variácie)
  4. Spoľahlivo fungujúce vyhľadávanie
  5. Jednoduchý proces objednávky
  6. Rýchle načítavanie stránok
  7. Odporúčania založené na predošlom nákupe

Šikovní ľudia (patria) do TRIADu

Hľadáme šikovného junior grafika, ktorý nemusí mať veľa praxe v agentúrach, ale dobre si rozumie s PSD a AI. Môžeš byť šikovný študent alebo aj neštudent s láskou ku grafike a reklame. Ako bonus sa budeš učiť od jedného z najlepších art directorov na Slovensku.

COPYWRITER & IDEAMAKER v jednej osobe je top príležitosť pre kreatívca, ktorému je aktuálny priestor na rast malý a chce sa ďalej učiť robiť lepšie a lepšie integrované kampane. Poď si >>

DTP / GRAFIK WANTED! Vyznáš sa v press dátach, zalamovačkách, gramážach papierov a v neštandardných offline formátoch? Poď k nám, potrebujeme ťa ako soľ. Prihlás sa tu >>>