Pripravený na novú výzvu? Poď k nám

Kto budú ľudia 10-dňovky? Máme shortlist

Už sa to blíži.

10-dňová agentúra prichádza po niekoľkoročnej odmlke opäť na scénu. Jej predošlé ročníky boli naozaj úspešné – veď z nich vzišlo aj niekoľko súčasných makačov v TRIAD-e 🙂 Zachovali sme preto jej pôvodný formát a opäť sme hľadali 5 ľudí na 5 pozícií, bez ktorých by sa naša agentúra nezaobišla.

Ďakujeme za každú jednu prihlášku aj za potvrdenie nášho predpokladu, že študenti milujú odovzdávať veci na poslednú chvíľu. 🙂 Preto sme pre nich možnosť prihlásiť sa nechali otvorenú nie do polnoci 26. 1., ale radšej až do rána 27. 1. Za tých pár hodín navyše nám prišlo asi 30 prihlášok.

Toto sú tie najlepšie z najlepších. Poďte si.

Copywriter

Zadanie: napíš claim a krátky text (subheadline) pre 10-dňovú agentúru.

Prihlášok od „kopíkov“ bolo najviac a náš kreatívny riaditeľ a budúci mentor vybraného copywritera 10-dňovky, Vlado Kurek, mal z čoho vyberať.


David Sontág

Radka Olekšáková

Lenka Ondrejechová

Simona Drábiková

Ján Vida

Art Director

Zadanie: pošli nám logo vytvorené špeciálne pre 10-dňovú agentúru spolu s linkom na tvoje portfólio.
Tých najlepších vyberal art director Tomáš Bánik. Niekedy zavážilo viac logo, inokedy portfólio.
Barbora Bosáková

Barbora Juríková
 
Kristína Bártfayová

Lea Baumgartnerová

Account Manager

Zadanie: priprav si prezentáciu alebo video so svojou argumentáciou, ktorá presvedčí každého klienta, aby zavolal do tendra práve 10-dňovú agentúru.

Top accountov vybrala bývalá accountka z 10-dňovky a terajšia teamleaderka Peťa Papajová. Toto sú oni:

Katarína Majgotová

Jej priateľskú prezentáciu nájdete tu

Martin Nikolič

Martin nám poslal video, do ktorého očividne išlo kopec snahy, ale nemôžeme ho tu zverejniť pre copyrights. 🙂 Okrem neho však do TRIAD-u poslal aj tento tajomný kufrík, v ktorom sa nachádzali vypracované zmluvy do 10-dňovej.

Veronika Pečimon Hesková

Social Media Brand Manager

Zadanie: vytvor post na ľubovoľnej sociálnej sieti, ktorým by si do 10-dňovky nahnal čo najviac uchádzačov.

Najlepšie z nich vybrala social media expertka Dada Skrúcaná.

Romana Pekarovičová
@_romangaTak čo, máš to?##triad #TriadAdvertising #10dnova #bratislava♬ původní zvuk – _romanga

Denisa Fordinálová
Matej Bazár

Produkčný/á

Zadanie: pochváľ sa tým najlepším, čo si zatiaľ natočil.

Na videoprihlášky sa skúseným okom pozrela naša produkčná, Katka Chudá.

Patrik Matejčík

Viktor Gubka

Marek Orihel

A to je vše, přátelé!

Ďakujeme za každú jednu prihlášku a tešíme sa zo záujmu každého jedného z vás. Ak to aj teraz nevyšlo, šanca pracovať 10 dní v TRIAD-e príde zas.

Víťazom (prvým v kategórii) sme sa ozvali a vidíme sa s nimi v pondelok 🙂

Čus!

 

 

Šikovní ľudia (patria) do TRIADu

(DIGITAL) IDEAMAKER & COPYWRITER - V TRIADe sa nedelíme na "digitálnych a nedigitálnych" ľudí, ale ak si doma zatiaľ v digitále a ATLko sa ešte len chceš naučiť, tak ťa s radosťou prichýlime a priučíme. Prihlás sa k nám >>

ACCOUNT MACGYVER - Hľadáme ostrieľaného človeka, ktorý sa nebojí veľkých výziev ani náročných klientov, na riešenie problémov mu stačí kancelárska spinka a nielen v digitále je ako ryba vo vode. Jednoducho, TRIADovského account managera, ktorý sa vynájde v každej situácii ako rodený MacGyver. Cítiš sa na to? Odpovedz na zákerné otázky a si v hre!

SOCIAL MEDIA PLANNER - Čísla, cielenie, optimalizácia a refreshovanie nabiehajúcich výsledkov je to, čo ťa napĺňa šťastím? Ak miluješ skúšať a neustále tak posúvať hranice svojich aj klientových možností a už si čo-to v živote aspoň na Facebooku odpromoval, poď sa realizovať k nám do TRIADu! Prihlás sa tu >>

COMMUNICATION SPECIALIST - Komunikácia je tvoje druhé meno a svoje šťastie nachádzaš v rozhovoroch s ľuďmi či už naživo alebo cez internet? Ak nie si platený troll, ale človek, čo sa jednoducho "baví" s ľuďmi a k tomu si zorganizovaný typ, máme pre teba super miesto! Prihlás sa tu >>

BRAND CONTENT CREATOR - Si kreatívna duša, ktorá vie vymyslieť autentickú reklamu na akýkoľvek produkt a ešte za to žne úspechy v podobe pozitívnych reakcií na sociálnych sieťach? V tom prípade je tento job presne pre teba! Prihlás sa tu >>