Pripravený na novú výzvu? Poď k nám

Agentúru robia ľudia. Spoznajte naše nové tváre.

TRIAD nedávno oslávil devätnásť rokov a v niečom je to stále ten istý starý TRIAD. Strčený pod epický devínsky hrad a s túžbou rozletieť sa do celého sveta. A pritom je to už toľkokrát iný TRIAD. Mení sa neustále. S klientmi, s prekážkami aj s úspechmi, a hlavne s ľuďmi. Za ostatný rok prišiel tucet nových ľudí, takže je opäť raz trochu iný. Nech sa páči, spoznajte ho.  

Vydarený žart od Lucky 

Presne prvého apríla 2023 k nám prišla Lucia Kekeňak. Vyštudovaná matematička zamierila do nevypočítateľného sveta reklamy už pred nejakým časom. Postupne jej na  jednej strane rovnice pribúdali skúsenosti z digitálnych agentúr, seniorné písačky vo WLB, ocenenia. Až to nakoniec vyšlo na príchod do Devína.  

Lucka je skúsená senior copy a ideamakerka, má na konte nejaké tie klince a pekné striebro na slovenskom kole Young Lions. Jej príchod do teamu 29 okamžite zúročili vo VÚB banke, buduje kampane pre Corwin a zásobuje čerstvými nápadmi LIDL.  

 

Soňa, smršť ze Záhorá   

„Energy beats talent“ je jeden z filtrov, ktoré pri prijímaní nových ľudí berieme veľmi vážne. Soňa Kočková cez ten filter neprešla, ona ho roztrhala. Študovala v Dánsku, stážovala v malej agentúre na Záhorí a hoci Instagram a TikTok vtedy viac používala, ako mu rozumela, všetko dobehla rýchlosťou Messengeru. Teraz je z nej skúsená socialistka a nádejná ideamakerka.  

 

 

Spolu s kolegyňou Lenkou vytvorili v teame Barmani výbornú dvojicu, ktorá má už teraz na konte krásne práce ako je, napríklad, táto 

Rozsekala si nás, Anh 

 Team 29 prešiel za posledný rok razantným prerodom. Okrem Keke ho posilnil Mazo na pozícii art directora, Wosa sa posadil na stoličku unit creative directora a o stoličku teamleadra si oprela katanu Anh Doan.    

Anh má dvanásťročné skúsenosti z Istropolitana Ogilvy, MUW a Free Andy, viedla viaceré teamy a leadovala projekty nielen pre operátora, ale aj poisťovne a banky.  Leadovala tiež team, ktorý úspešne pomohol klientovi ČSOB prejsť z konceptu „Jake“ na koncept „Sova“. 

Jej skúsenosti je proste poznať na diaľku a rovnako na diaľku spoznáte, že je v miestnosti, kam smerujete. To vám môžem garantovať.    

Levia kráľovná Monika   

Monika Farkašová začínala ako socialistka v Zaraguze, skúsila si na 2 roky prácu v zahraničnej agentúre PI&C (New York a Miláno) a za štyri roky v oh my DOT sa vypracovala na strategickú riaditeľku.  

Od októbra 2023 pomáha ako strategička bratislavskému aj pražskému TRIADu. Kedže pred časom mala na starosti Tesco pre štyri krajiny, teraz rieši primárne Kozel pre šestnásť krajín. A aby jej nebolo otupno, založila veľmi populárnu inicitaívu neviditelne.sk a rok čo rok čo rok vyhráva slovenské kolo Young Lions. K štyrom zlatám pridala aj ocenenie na finálnom kole Young Lions priamo v Cannes. Už čoskoro tam letí opäť, držte jej palce.  

Duo ŠIMON A KAMIL 

Veľkou posilou je aj mimoriadne skúsená a talentovaná dvojica, Šimon Gál a Kamil Krajňák. Šimon je, podobne ako Wosa, rozkročený medzi kreatívou a stratégiou, v TRIADe pomáha s oboma. Prešiel si nielen niekoľko agentúr (Respect App, Elite), ale veľmi dobre pozná aj klientskú stranu, keďže niekoľko rokov strávil na marketingu ČSOB. Dokonca ako klient má už na konte šesť klincov. Šimon je rezidentný DJ v Mullet bare a v TRIADe strategicky a ideovo pomáha najmä klientom O2 a Fun rádio.  

 

Kamil si ostrúhal svoju artdirectorskú ceruzku postupne v agentúrach MADE, Jung von Matt, WLB a Elite. Pracoval pre Orange, Tatrabanku, Heineken a teraz leaduje arťákov v teame Barmani.  Kamil je fanatik do dizajnu, vymýšľania nových nápadov a tvrdí o sebe, že na rozdiel od iných grafikov číta maily až do konca. Bráni priestor pre pekné vizuály a po večeroch útočí v hokeji.    

NATÁLIA, bojovníčka proti počítačom 

Natália Blašková je skúsená accountka, ktorá si za sedem rokov v brandži prešla agentúrami ELITE a MUW, aby na jeseň minulého roka prišla k nám do teamu Barmani.  

Svoje skúsenosti z práce pre Orange, Budiš, ČSOB či JTRE pretavuje teraz primárne na zadaniach od O2.  

 

Modré farby O2 jej svedčia a podobne aj poctivé rozhorčenie voči toolom ako Slack, Outlook, Zoom a podobne. Aktuálne projektovo viedla najnovšiu kampaň pre launch produktu O2 JUNIOR. Pozrite si, ako sa podarila

Accountky Lenka, Lisa a Nika

Ďalšie tri nové tváre posilnili accountske teamy v Barmanoch aj v 29.  

Lisa Koryakina je z Ukrajiny, a je ďalšou z tých, ktorí sa do TRIADu dostali cez našu 10dňovú agentúru. (musíme zase zopakovať, poznámka pre seba). Napriek tomu, že je táto bývalá baristka a autorka diplomovej práce o káve vo svojej prvej reklamnej agentúre, už má za sebou zlato zo slovenského kola Young Lions (s kolegyňou Avou) a k tomu shortlist zo samotného YL Cannes.  

 

Nika Fedorjaková je tiež východniarka, ale predsa len trochu z bližšia. Do TRIADu prišla z košickej firmy Promiseo, kde mala ako accountka na starosti napríklad Východoslovenskú energetiku alebo Bielu pastelku, za ktorú pred rokom aj získala Digital Pie. Celoživotná Prešovčanka prišla do Devína, kde ako milovníčka vínnych ochutnávok dostala reality check našim ríbezľákom. My sme naopak zistili, že patrí k tým, ktorí sú absolútne neúnavní v práci, ale aj v žúrovaní. Ak chcete vydržať tancovať dlhšie ako Nika, tak good luck.  

 

Lenka Chorvátová bola viac ako šesť rokov accountka v MARK/BBDO, od tohto roka pomáha klientom v teame 29. Keď nepracuje pri počítači, tak sa rada túla krajinou, športuje alebo dáva pole dance. V živote aj v práci potrebuje mať poriadok a dobrú kávu.  

 

David a Miloš 

David „Dejvi“ Malecky vyštudoval hotelový management v Aalborgu, pracoval v Grand Kempinski a po príchode do Bratislavy prehodil výhybku. Najskôr smerom ku gejmingu, keď pracoval v SuperScale, a potom u nás v teame 29, kde sa zahráva so sociálnymi sieťami ako social media manager. Baví ho športový yachting a tvrdí, že táto fotka nie je montáž, ale ozajstný dôkaz toho, že už získal druhé miesto v regate.  

Miloš Karapancsik je prvý ozajstný DTP grafik v devätnásťročnej histórii našej agentúry. Čo je skoro ten istý čas, ako Miloš túto prácu robí. Skúsený a pokojný profík, ktorý keď nezalamuje magaplachty na tisíc dpi, tak cestuje po Ázii a Južnej Amerike, alebo len tak oddychuje a číta. Ak chcete tip, dajte si Príbuzní: Život, Láska a umenie Neandertálcov. 

 

Keď som začal písať tento blog, neuvedomoval som si, koľko mien sem vlastne spadne. Až som zostal sám prekvapený, že je to rovná dvanástka. Pochopiteľne, okrem nich tu okolo mňa sedia ďalšie tri desiatky skúsených triadistov. Dokopy tvoríme pekne intenzívnu zmes. Už sa teším na ten tresk.  

P.S.

Nemôžem nespomenúť, že osem žien od nás z TRIADu postúpilo v Young Lions Slovakia do finále. Tri z nich, Monika, Ava a Miš, navyše vyhrali a cestujú co Cannes na svetové kolo. Klobúk dole, dievčatá.

 

 

Šikovní ľudia (patria) do TRIADu

Ideamaker slash Copywriter, ktorý už má celkom vycibrené skúsenosti, ale stále sa mu máli. Čakáme na tvoje nápady >> 

Stážist(k)a - Šikovní študenti, ktorí túžia po cenných skúsenostiach do svojho CV, píšte nám! >>

Tento blog píšu skutoční ľudia v Triade kde používame KontentinoAllfred aby sme boli efektívnejší. Spolu s BRACKETSPros&Cons sme členmi DevinBand.,

Pripravený na novú výzvu?
Hľadáme ťa!
Poď k nám