Pripravený na novú výzvu? Poď k nám

Zlatý klinec v TRIADE a grand prix o najkrajšie PF!

Dnes sme do TRIADU dostali netradičnú zásielku. Nebola to faktúra, zadanie, ani antrax, ale zvláštna krabica tvaru „obalu na klobúk“.

A v tej škatuľke bol tento zázrak.


Ten najkrajší a najskvelejší sklenený ježko so zlatým klincom v strede. A nič viac, len venovanie od „oddaného klienta“.

Ďakujeme oddanému klientovi za túto nádhernú vec, ktorú sme hneď postavili do našej výstavky rovno vedľa mojej vodky od Anawi a skvelých prác pre Slovenské národné múzeum.

Ďakujeme za zlatý klinec. Ďakujeme M.

V mene celého TRIADU ti uddeľujeme cenu GRAND PRIX v naj PF tohto roku.

ps.: ešte k tomu obalu na klobúk: „klobúk dolu“.

Šikovní ľudia (patria) do TRIADu

Máš už dosť veľa skúseností a je čas sa posunúť ďalej? Možno je čas napísať nám. Hľadáme senior art directora a idea makera v jednej osobe, ktorý nerozmýšľa v šablónach, vie vymyslieť super veci do telky aj na Instagram a nebojí sa rýchleho tempa a voľných víkendov. Viac o tejto pozícii >>.  

FULL-STACK DEVELOPER - Ak si svetový a chceš robiť svetové veci, tak hľadáme Full-stack developera do svetového Kontentina. Klik sem >>

PHP BACKEND DEVELOPER - Máš na boj proti škaredým bugom? Do nášho developerského tímu hľadáme niekoho, kto si už prešiel prácou na viacerých webových projektoch a teda nie je úplný noob. :) Máme projekty na to, aby si sa vrhol hlbšie do riešenia komplexnejších projektov a kolektív, ktorý si zamiluješ! Viac o pozícii >>

Ďalší článok

PF 2009