Pripravený na novú výzvu? Poď k nám

Zlatý klinec v TRIADE a grand prix o najkrajšie PF!

Dnes sme do TRIADU dostali netradičnú zásielku. Nebola to faktúra, zadanie, ani antrax, ale zvláštna krabica tvaru “obalu na klobúk”.

A v tej škatuľke bol tento zázrak.


Ten najkrajší a najskvelejší sklenený ježko so zlatým klincom v strede. A nič viac, len venovanie od “oddaného klienta”.

Ďakujeme oddanému klientovi za túto nádhernú vec, ktorú sme hneď postavili do našej výstavky rovno vedľa mojej vodky od Anawi a skvelých prác pre Slovenské národné múzeum.

Ďakujeme za zlatý klinec. Ďakujeme M.

V mene celého TRIADU ti uddeľujeme cenu GRAND PRIX v naj PF tohto roku.

ps.: ešte k tomu obalu na klobúk: “klobúk dolu”.

Šikovní ľudia (patria) do TRIADu

SKÚSENÝ ART DIRECTOR - Máme miesto (a veľa lásky a piva) pre skúseného Art Directora, ktorý je vo svojom živle, keď môže pretaviť nápady na koncept či kampaň do vizuálnej podoby. Človeka, ktorý sa neuspokojí s hocičím a rád posúva svoje hranice a aj hranice ostatných v teame. Si náš typ? Napíš nám odpovede, ktoré keď si prečítame, nebudeme už chcieť nikoho iného.

PHP BACKEND DEVELOPER - Máš na boj proti škaredým bugom? Do nášho developerského tímu hľadáme niekoho, kto si už prešiel prácou na viacerých webových projektoch a teda nie je úplný noob. :) Máme projekty na to, aby si sa vrhol hlbšie do riešenia komplexnejších projektov a kolektív, ktorý si zamiluješ! Viac o pozícii >>

Ďalší článok

PF 2009
Pripravený na novú výzvu?
Hľadáme ťa!
Poď k nám