Pripravený na novú výzvu? Poď k nám

Telč Summer Fest – skvelý československý festival

V krásnych južných Čechách, blízko pri Jihlave, priamo pri rybníku v Telči, zaznejú tóny československého porozumenia a radosti :). Tohtoročný Telč Summer Fest prináša to najlepšie z nemainstreamovej českej a slovenskej hudby (osobne sa teším najviac na United Flavour) a skvelú atmosféru.

Preto sme pre Telč Summer Fest vytvorili peknú a zábavnú stránku www.telcsummer.cz :).

Po weboch Grape Festivalu a festivalu Žákovic Open sme sa rozhodli poriadne kreatívne vyhrať. Náš skvelý flashový animátor Roman Janajev, s ktorým sme boli na tohtoročnom shortliste Young Creatives, naanimoval dokonalé veslujúce fazuľky na spodku stránky, okrem toho si môžete naháňať lienku, odfotiť sa s paparazzi duchom alebo kliknúť na twitter vrabca :).

Skrátka, potešte sa zo stránky www.telcsummer.cz.

Takže, ak nás v lete chcete stretnúť a dať si s nami pohodové pivko, vidíme sa 23. júla v Trenčianských Bohuslaviciach na Žákovic Open, 13. augusta v Pieštanoch na Grape Festivale  a 21. augusta na Telč Summer Feste :). A samozrejme, ešte predtým si dáme vínko na TwineCampe 5. júna.

TRIAD Advertising vám želá krásne leto.

Šikovní ľudia (patria) do TRIADu

Momentálne nikoho nehľadáme, ale kto vie :) Ak si myslíš, že do TRIADu patríš, napíš nám aj tak a možno motyka vystrelí.