Pripravený na novú výzvu? Poď k nám

Prví Messenger boti dorazili na Slovensko, vyskúšate ich tu

Zabudnite na roboty. Skutočnou umelou inteligenciou budúcnosti sa stali komunikačné systémy, ktoré dokážu rýchlo interagovať, riešiť vaše problémy a najmä komunikovať spôsobom, ktorý je blízky človeku.

Keď v apríli Facebook ohlásil možnosť vytvoriť Messenger botov, málokto si uvedomoval, ako veľmi chlapci (a baby) z Menlo Parku trafili hlavičku po klinci.

giphy-5

BOTY ČI BOTI?

Možno si poviete – čo je na botoch také sexy? Veď je to iba program, ktorý s vami komunikuje (naoko) ľudsky, nevidíte jeho tvár a funguje v trápnom Messengeri. No…

 

…A ČO VIAC BY STE CHCELI?

Messenger boti sú super práve preto, že sa totálne prispôsobujú bežnej ľudskej komunikácii. Veď sa zamyslite nad námietkami:

Bot nemá tvár — koľkokrát ste dnes volali s kamošmi cez Skype? A koľko správ ste si s nimi vymenili cez chat? No tak potom čo?
Bot hovorí iba to, čo má naprogramované — a stačí to. Stále je to zmysluplnejšia komunikácia, než s niektorými zákazníckymi linkami, pravda. A ak je naprogramovaný kreatívne, to len môže byť zábava. Ale o tom nižšie.
Funguje v Messengeri — v appke, ktorú používame každý deň na komunikáciu s blízkymi; čo môže byť ľudskejšie?

A teraz praktický príklad: predstavte si, že dostanete chuť na pizzu. Otvoríte Messenger, pozdravíte, odošlete jednu správu a bot pochopí. Alebo si cez neho nahlásite dovolenku. Žiadne registračné formuláre – iba jednoduchá správa.

To je inteligencia, po akej túžime.

giphy-4

ČO DOKÁŽEŠ, BOT?

Pre Websupport sme vytvorili prvého komerčného Messenger bota na Slovensku (a jedného z prvých vôbec). Na svet prišiel… OverBot.

OverBot je prvý slovenský bot, ktorý vám pomôže zakúpiť si doménu. Pridáte si ho do Messengera a už to ide. Po úvodnej predstavovačke mu zadáte názov domény a on pre vás overí (veď OVERbot), či je dostupná. A ak by ste pre svoje podnikanie nevedeli vymyslieť vhodný názov, vie vám nejaké navrhnúť.  Čosiiii… :-O

Následne sa začnete dohadovať o cene!
OverBot je pravý sales-ák a tak vám svoju doménu nedá zadarmo. Budete s ním zjednávať — a kto sa nebojí vyjednávať, môže naozaj dostať lepšiu cenu. Stroj na pohľadanie.

Okrem biznisu si však s vami rád pohovorí aj o množstve iných tém.
(Skoro) ako človek. Pozrite si ho vo videu. Alebo ešte lepšie, vyskúšajte si ho.

 

A MOHLI BY SME AJ…?

Keďže OverBot mal svojej práce vyše <head> a na somariny nemal čas, rozhodli sme sa stvoriť niekoľko jeho mladších bratov na našu každoročnú TRIAD ALL FANS párty a vyskúšať, čo by ešte taký bot zvládol. Zostava, ktorú naši developeri dali dokopy, stála za to, na čele s botom, ktorý účastníkov párty zapísal na guest list 🙂

Okrem OverBota sme tak získali ešte sedem ďalších botov. Jeden vás informoval o aktuálnom dianí, ďalší zobrazoval na plátne fotky, ktoré ste mu poslali, iný vám A TERAZ POZOR! pustil cez YouTube hudbu, ktorú ste mu napísali do chatu (toho mám strašne rád).

Ak máte chuť prehodiť s niektorým z našich botov pár viet, smelo do toho, stačí kliknúť (zrejme z neho už nebudete mať taký zážitok, keďže párty skončila, ale aj tak 🙂 )

TRIADBOT, FOTOBOTKARELBOT, LOBOTKA, ŠTEBOT?

Untitled design-2

AKO NA TO: Choďte do Messengera —> na spodnej lište do sekcie Ľudia —> zvoľte Naskenovať kód —> a sme tam.

 

Možno sa vám podarí aj takáto vychytaná konverzácia. 😉

Načo vymýšľať robotov, ktorí vedia chodiť? Nateraz nám stačia tí, ktorých si nosíme sami vo vrecku.

Šikovní ľudia (patria) do TRIADu

(DIGITAL) IDEAMAKER & COPYWRITER - V TRIADe sa nedelíme na "digitálnych a nedigitálnych" ľudí, ale ak si doma zatiaľ v digitále a ATLko sa ešte len chceš naučiť, tak ťa s radosťou prichýlime a priučíme. Prihlás sa k nám >>

ACCOUNT MACGYVER - Hľadáme ostrieľaného človeka, ktorý sa nebojí veľkých výziev ani náročných klientov, na riešenie problémov mu stačí kancelárska spinka a nielen v digitále je ako ryba vo vode. Jednoducho, TRIADovského account managera, ktorý sa vynájde v každej situácii ako rodený MacGyver. Cítiš sa na to? Odpovedz na zákerné otázky a si v hre!

SOCIAL MEDIA PLANNER - Čísla, cielenie, optimalizácia a refreshovanie nabiehajúcich výsledkov je to, čo ťa napĺňa šťastím? Ak miluješ skúšať a neustále tak posúvať hranice svojich aj klientových možností a už si čo-to v živote aspoň na Facebooku odpromoval, poď sa realizovať k nám do TRIADu! Prihlás sa tu >>

COMMUNICATION SPECIALIST - Komunikácia je tvoje druhé meno a svoje šťastie nachádzaš v rozhovoroch s ľuďmi či už naživo alebo cez internet? Ak nie si platený troll, ale človek, čo sa jednoducho "baví" s ľuďmi a k tomu si zorganizovaný typ, máme pre teba super miesto! Prihlás sa tu >>

BRAND CONTENT CREATOR - Si kreatívna duša, ktorá vie vymyslieť autentickú reklamu na akýkoľvek produkt a ešte za to žne úspechy v podobe pozitívnych reakcií na sociálnych sieťach? V tom prípade je tento job presne pre teba! Prihlás sa tu >>