Pripravený na novú výzvu? Poď k nám

Verne.sk – Odpočítavate dni do dovolenky? Už môžete aj na facebooku.

Pre ľudí, ktorí sa nevedia dočkať svojej dovolenky a pre nášho klienta, dovolenkový portál verne.sk sme pripravili novučičkú, unikátnu facebook aplikáciu – Dovolenkové odpočítavanie.

Poznáte to určite aj vy. „Už len dvakrát sa vyspím a hurá k moru!“ alebo „Presne za týždeň už budem mať od všetkého pokoj“. Ak sa neviete dočkať svojej dovolenky až tak , že máte chuť počítať dni, môžete to s kľudom nechať na našu novú facebook aplikáciu.

Ako to funguje?

Stačí zadať dátum odchodu a miesto vášho pobytu a potom už len čas od času sledovať váš profil. Aplikácia automaticky odosiela vaše status updaty so zostávajúcimi dňami do vašej dovolenky a destináciou kam sa chystáte. Status update obsahuje vždy aj výrazný obrázok s počtom dní, aby si ho určite všimli aj vaši jemne závistliví priatelia 😉  (Tip: Sú to väčšinou tí, ktorí vám ako prví dajú like alebo komentár k postu.)

Najlepší spôsob ako sa pochváliť dovolenkou priateľom a zároveň ukojiť svoju nedočkavosť. Posúďte sami, pridajte si aj vy dovolenkové odpočítavanie na facebooku.

facebook aplikácia verne countdown

Šikovní ľudia (patria) do TRIADu

Stážist(k)a - Šikovní študenti, ktorí túžia po cenných skúsenostiach do svojho CV, píšte nám! >>

Tento blog píšu skutoční ľudia v Triade kde používame KontentinoAllfred aby sme boli efektívnejší. Spolu s BRACKETSPros&Cons sme členmi DevinBand.,

Pripravený na novú výzvu?
Hľadáme ťa!
Poď k nám