Pripravený na novú výzvu? Poď k nám

Čo sa nachádza v danger zone?

V najbližšom vydaní časopisu Stratégie nájdete špeciálny Danger ZONE. Dizajn prvého vydania sme mali tú česť robiť u nás v TRIADe.
Ešte pred vydaním vám prinášame pár tajných screenshotov.

V Danger Zone nájdete nebezpečne pravdivé názory redaktorov Stratégií a ľudí z marketingovej branže. Okrem toho tam nájdete 11 trendov, ktoré nezmenia Slovensko :).

Ilustrácie kreslil náš kolega Tomáš Rybár.

Pozrite si fotky, ako sme robili tieto screenshoty :).

Šikovní ľudia (patria) do TRIADu

Máš už dosť veľa skúseností a je čas sa posunúť ďalej? Možno je čas napísať nám. Hľadáme senior art directora a idea makera v jednej osobe, ktorý nerozmýšľa v šablónach, vie vymyslieť super veci do telky aj na Instagram a nebojí sa rýchleho tempa a voľných víkendov. Viac o tejto pozícii >>.  

FULL-STACK DEVELOPER - Ak si svetový a chceš robiť svetové veci, tak hľadáme Full-stack developera do svetového Kontentina. Klik sem >>

PHP BACKEND DEVELOPER - Máš na boj proti škaredým bugom? Do nášho developerského tímu hľadáme niekoho, kto si už prešiel prácou na viacerých webových projektoch a teda nie je úplný noob. :) Máme projekty na to, aby si sa vrhol hlbšie do riešenia komplexnejších projektov a kolektív, ktorý si zamiluješ! Viac o pozícii >>