Pripravený na novú výzvu? Poď k nám

Aká bude tvoja hviezdna kariéra?

Národné dni kariéry sú pracovný veľtrh pre mladých, ktorý organizuje dobrovoľnícka organizácia AIESEC Slovensko. Na veľtrhu sa študenti môžu stretnúť s mnohými zaujímavými firmami a odštartovať tak svoju hviezdnu kariéru. Aby sme študentov prilákali na akciu, vytvoril sme Facebook aplikáciu, ktorá im ukáže, aká môže byť ich hviezdna kariéra :).

Stačí, aby ste si vybrali, či ste seriózny alebo uletený typ a aplikácia vám zistí vašu kariéru :).Zistite, aká bude vaša hviezdna kariéra na Facebooku.

Btw. v aplikácii sme zistili jednu zaujímavosť. Aj keď sme mysleli, že všetci užívatelia si budú vyberať uletené pracovné pozície, v jednej komunite to bolo inak – právnici si takmer všetci vybrali reálne funkcie :).

Šikovní ľudia (patria) do TRIADu

Máš už dosť veľa skúseností a je čas sa posunúť ďalej? Možno je čas napísať nám. Hľadáme senior art directora a idea makera v jednej osobe, ktorý nerozmýšľa v šablónach, vie vymyslieť super veci do telky aj na Instagram a nebojí sa rýchleho tempa a voľných víkendov. Viac o tejto pozícii >>.  

Pripravený na novú výzvu?
Hľadáme ťa!
Poď k nám