Pripravený na novú výzvu? Poď k nám

Aká bude tvoja hviezdna kariéra?

Národné dni kariéry sú pracovný veľtrh pre mladých, ktorý organizuje dobrovoľnícka organizácia AIESEC Slovensko. Na veľtrhu sa študenti môžu stretnúť s mnohými zaujímavými firmami a odštartovať tak svoju hviezdnu kariéru. Aby sme študentov prilákali na akciu, vytvoril sme Facebook aplikáciu, ktorá im ukáže, aká môže byť ich hviezdna kariéra :).

Stačí, aby ste si vybrali, či ste seriózny alebo uletený typ a aplikácia vám zistí vašu kariéru :).Zistite, aká bude vaša hviezdna kariéra na Facebooku.

Btw. v aplikácii sme zistili jednu zaujímavosť. Aj keď sme mysleli, že všetci užívatelia si budú vyberať uletené pracovné pozície, v jednej komunite to bolo inak – právnici si takmer všetci vybrali reálne funkcie :).

Šikovní ľudia (patria) do TRIADu

SKÚSENÝ ART DIRECTOR - Máme miesto (a veľa lásky a piva) pre skúseného Art Directora, ktorý je vo svojom živle, keď môže pretaviť nápady na koncept či kampaň do vizuálnej podoby. Človeka, ktorý sa neuspokojí s hocičím a rád posúva svoje hranice a aj hranice ostatných v teame. Si náš typ? Napíš nám odpovede, ktoré keď si prečítame, nebudeme už chcieť nikoho iného.

PHP BACKEND DEVELOPER - Máš na boj proti škaredým bugom? Do nášho developerského tímu hľadáme niekoho, kto si už prešiel prácou na viacerých webových projektoch a teda nie je úplný noob. :) Máme projekty na to, aby si sa vrhol hlbšie do riešenia komplexnejších projektov a kolektív, ktorý si zamiluješ! Viac o pozícii >>

Pripravený na novú výzvu?
Hľadáme ťa!
Poď k nám