Pripravený na novú výzvu? Poď k nám

Nové formáty Facebook reklám. Pre koho sú určené?

Po tom, ako Facebook spustil obrovskú vlnu video contentu od užívateľov a najmä značiek reklamným formátom "video views", prichádza s ďalšími rozšírenými možnosťami pre marketérov. Tu sú:

1. Multiproduct ads 

V zásade sa jedná o možnosť propagovať viac produktov v rámci jednej reklamy. Produkty je možné horizontálne preklikávať, pričom reklamou môžete automaticky zasahovať ľudí, ktorí navštívili vašu web stránku, aplikáciu, alebo ľudí podľa špecifických záujmov, lokácie a podobne. 

Osobne som zvedavý na výsledky týchto reklám. Na jednej strane môžu zvádzať k tomu, povedať veľa na malom priestore, na strane druhej strane môže reklama pôsobiť mätúco. Teším sa na reálne výsledky.
fb
2. Obchodovanie v skupinách 

Ďalším krokom, ktorým chce Facebook pomôcť toku peňazí, je nová funkcia pre lepšie obchodovanie v obľúbených Facebook skupinách - najčastejšie rôznych susedských burzách. Facebook chce inzeráty viac odlíšiť od klasických postov a zároveň ich urobiť prehľadnejšie. Pri vkladaní inzerátu bude možné zadať: predmet predaja, cenu a miesto vyzdvihnutia / doručenia. 

Rovnako tak bude možné označiť tovar ako dostupný / nedostupný. Nateraz Facebook túto funkciu neplánuje spoplatňovať, ide mu o spríjemnenie pocitu zo “susedského” obchodovania.
fb2
Ako je obvyklé, sociálna sieť obe spomenuté novinky spúšťa najprv pre US market, postupne budú nasledovať aj ostatné trhy.

Btw: Call to action button, na obrázku vpravo dole ako "contact us",  je dostupný už pre všetky slovenské facebook stránky. Napríklad cez náš button sa môžete objednať do nášho Triad Advertising Agency kaderníctva. :)
Screen Shot 2015-02-19 at 14.32.01

Šikovní ľudia (patria) do TRIADu

SOCIAL MEDIA BRAND MANAGER - Si postami a boostami ostrieľaný "soušl", ktorý má v malíčku najpoužívanejšie sociálne siete, Facebook a Instagram, nielen po technickej, ale aj kreatívnej stránke? Poď k nám, naučíme ťa omnoho viac :) Klikni sem

ACCOUNT MACGYVER - Hľadáme ostrieľaného človeka, ktorý sa nebojí veľkých výziev ani náročných klientov, na riešenie problémov mu stačí kancelárska spinka a nielen v digitále je ako ryba vo vode. Jednoducho, TRIADovského account managera, ktorý sa vynájde v každej situácii ako rodený MacGyver. Cítiš sa na to? Odpovedz na zákerné otázky a si v hre!

 

COPYWRITER JUNIOR - Máme miesto (a mnoho iného) pre juniorného copywritera, ktorý miluje reklamu a písanie, rád sa učí, zabáva, inšpiruje sa kade - tade, nechá sa rozmaznávať kolegami a on na oplátku rozmaznáva svojich klientov tými najlepšími ideami a textami!

Si náš typ? Napíš nám odpovede, ktoré keď si prečítame, nebudeme už chcieť nikoho iného.

DTP GRAFIK - Vyznáš sa v press dátach, zalamovačkách, gramážach papierov a v neštandardných offline formátoch? Poď k nám, potrebujeme ťa ako soľ. Prihlás sa tu >>>