Pripravený na novú výzvu? Poď k nám

Zakladáme novú agentúru na 10 dní :)

Každé leto sú u nás viacerí stážisti, aby si vyskúšali prácu v reklame. Tento rok sme sa rozhodli dať im viac ako stáž. Pripravili sme pre nich ich vlastnú „10-dňovú agentúru„. Agentúru, ktorá príde, vyrieši jeden brief, urobí kampaň a zanikne.

Agentúra bude robiť na zadaní od coworkingového priestoru The Spot a na svoju prácu má len 2 týždne. Počas nich musia „zamestnanci agentúry“ vymyslieť koncept, zvládnuť prezentáciu pred klientom a odpáliť celú kampaň. Samozrejme pri tvrdom timingu, budgete a nečakaných prekvapeniach :).

10-dňová agentúra hľadá ľudí

Aby 10-dňová agentúra mohla fungovať, potrebuje copywritera, art directora, account managera, social media guya a programátora. Nádejné talenty sa môžu prihlásiť tak, že ukážu svoje skilly priamo na stránke www.10dnova.sk.

10-dňová agentúra sa rozbehne 19. augusta.
Jej priebeh, život mladých nadšencov a nápady môžete sledovať na Twitteri (@10dnova) a Facebooku.

Šikovní ľudia (patria) do TRIADu

FINANČNÝ MANAŽER/RIADITEĽ PRE NAŠE TECHNOLOGICKÉ FIRMY - KONTENTINO a BRACKETS od svojho vzniku niekoľko násobne narástli a potrebujú šikovného človeka, ktorý by prebral zodpovednosť za celú finančnú agendu, aby mohli v nastavenom raste bez problémov pokračovať. Prihlás sa tu >>