Pripravený na novú výzvu? Poď k nám

Hľadáme 2 nových superhrdinov!

Je tu opäť veľká šanca dostať sa do Triadu. Hľadáme 2 nových superhrdinov, superaccounta a supercopywritera.

Vesmír ovládol Harlem Shake. Je čas postaviť sa zloduchom z dimenzie X, a my hľadáme do Triadu nových superhrdinov.

Super Account Manager

Hľadáme account managera s aspoň 2 rokmi skúseností, ktorý svojou supersilou udrží rovnováhu medzi svetom klientov a kreatívcov. Ideálne aj s digitálnym prehľadom :).

Super Copywriter

Hľadáme hrdinu, ktorý ochráni svet pred nudnými slovami a reklamnými blábolmi :). Chceme ťa, ak ťa baví vymýšlať cool nápady a miluješ online aj offline.

A teraz to najlepšie

Svet treba zachrániť ASAP :). Ukážte, akí ste hrdinovia a do pondelka 4.3. 2013 vyplňte tento formulár.

PS: O rok už chceme, aby ste boli na lyžovačke s nami.

Šikovní ľudia (patria) do TRIADu

SOCIAL MEDIA BRAND MANAGER - Si postami a boostami ostrieľaný "soušl", ktorý má v malíčku najpoužívanejšie sociálne siete, Facebook a Instagram, nielen po technickej, ale aj kreatívnej stránke? Poď k nám, naučíme ťa omnoho viac :) Klikni sem

ACCOUNT MACGYVER - Hľadáme ostrieľaného človeka, ktorý sa nebojí veľkých výziev ani náročných klientov, na riešenie problémov mu stačí kancelárska spinka a nielen v digitále je ako ryba vo vode. Jednoducho, TRIADovského account managera, ktorý sa vynájde v každej situácii ako rodený MacGyver. Cítiš sa na to? Odpovedz na zákerné otázky a si v hre!

 

COPYWRITER JUNIOR - Máme miesto (a mnoho iného) pre juniorného copywritera, ktorý miluje reklamu a písanie, rád sa učí, zabáva, inšpiruje sa kade - tade, nechá sa rozmaznávať kolegami a on na oplátku rozmaznáva svojich klientov tými najlepšími ideami a textami!

Si náš typ? Napíš nám odpovede, ktoré keď si prečítame, nebudeme už chcieť nikoho iného.

DTP GRAFIK - Vyznáš sa v press dátach, zalamovačkách, gramážach papierov a v neštandardných offline formátoch? Poď k nám, potrebujeme ťa ako soľ. Prihlás sa tu >>>