Pripravený na novú výzvu? Poď k nám

Verne.sk – Odpočítavate dni do dovolenky? Už môžete aj na facebooku.

Pre ľudí, ktorí sa nevedia dočkať svojej dovolenky a pre nášho klienta, dovolenkový portál verne.sk sme pripravili novučičkú, unikátnu facebook aplikáciu – Dovolenkové odpočítavanie.

Poznáte to určite aj vy. „Už len dvakrát sa vyspím a hurá k moru!“ alebo „Presne za týždeň už budem mať od všetkého pokoj“. Ak sa neviete dočkať svojej dovolenky až tak , že máte chuť počítať dni, môžete to s kľudom nechať na našu novú facebook aplikáciu.

Ako to funguje?

Stačí zadať dátum odchodu a miesto vášho pobytu a potom už len čas od času sledovať váš profil. Aplikácia automaticky odosiela vaše status updaty so zostávajúcimi dňami do vašej dovolenky a destináciou kam sa chystáte. Status update obsahuje vždy aj výrazný obrázok s počtom dní, aby si ho určite všimli aj vaši jemne závistliví priatelia 😉  (Tip: Sú to väčšinou tí, ktorí vám ako prví dajú like alebo komentár k postu.)

Najlepší spôsob ako sa pochváliť dovolenkou priateľom a zároveň ukojiť svoju nedočkavosť. Posúďte sami, pridajte si aj vy dovolenkové odpočítavanie na facebooku.

facebook aplikácia verne countdown

Šikovní ľudia (patria) do TRIADu

Ideamaker slash Copywriter, ktorý už má celkom vycibrené skúsenosti, ale stále sa mu máli. Čakáme na tvoje nápady >> 

Stážist(k)a - Šikovní študenti, ktorí túžia po cenných skúsenostiach do svojho CV, píšte nám! >>

Tento blog píšu skutoční ľudia v Triade kde používame KontentinoAllfred aby sme boli efektívnejší. Spolu s BRACKETSPros&Cons sme členmi DevinBand.,

Pripravený na novú výzvu?
Hľadáme ťa!
Poď k nám